Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bela sluz Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 4:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jedan problem upravo sam u podeljenoj mrestilici u kojoj su jedna blac moly i jedna gupi nasao belu sluz ribice mi deliju normalno svremena na vreme tu se seta i jedan puz,ova sluz izgleda jajstog oblika a unutra ima na desetine tackica koje su u nekom omotacu pokusao sam slikati ali se nevidi zato sam nacrtao odprilike kako izgleda sta li to moze biti,ukupno ima tri ovakve sluzi.Izvinjavam se ako sam temu stavio na pogresno mesto.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 4:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 4:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jaja od puza.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na objasnjenju nikada to do sada nisam video pa sam pomislio da nije nesto opasno za ribice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bela mutna voda Maridza Početak u akvaristici 5 Uto Sep 12, 2023 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela izraslina na zlatnoj ribici SanjaP Bolest 6 Ned Avg 08, 2021 5:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela paucinasta materija...mozda su h... manastiriste Ostali Stanovnici 1 Ned Dec 23, 2018 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela izraslina na Borcu Danilo14 Bolest 12 Sub Maj 12, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License