Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bele mrlje na staklu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo se pojavilo bukvalno preko noci , jedino sto se promenilo u aq jeste da sam ubacila helenu i onog crno- zutog puza algara...sta bi ovo moglo biti? ljudi pomagajte 😑
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 5:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 5:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dakle aq je 34l. ima dva filteta jedan potapajuci drugi od vazdusne pumpe. Stanari su: gupike, braon- crni cistac algar, 4 read cherry kozice, fantom zvani barski puz( zao mi bilo da ga roknem) helena puz za pokolj njegove dece , crno- zuti puz koji jede alge i biljcice .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Helena ce ti pojesti i tog da kazemo crno zutog puza, verovatno mislis na dunavsku neritu. Ne biraju one puno koje ce puzeve da pojedu, vec prvo na sta nalete. Na slikama se bas i ne vidi najbolje, mozda su jaja barskog puza, mada ne znam zasto bi ih bas toliko posejao za noc. Moze da bude i nesto drugo, daj neki opis toga, ljigavo, tvrdo, mogu da budu i neki organizmi. Vidim da imas, ili mi se cini, onaj obican recni pesak? Mozda jr nesto izgmizalo iz njega?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neritina natalensis sp.’Zebra’ – nerita... nece valjda on je cetri puta veci... ovo belo je ljigavo i skida se lako
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posto planiram da nabavim jos jedan isti aq 34 l onda cu prebaciti nerita puza i kozice sa muzjacima , nisu mi rekli da ce mi pojesi i njega mada ima sad vec dosta malih koje helena moze da klopa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da recni pesak je prisutan ali je vec mesecima tu ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bele tačke? SanjaP Bolest 2 Pet Mar 19, 2021 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sta korigovati kada puzevima kucice b... Suncokret Ostali Stanovnici 3 Sub Avg 15, 2020 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele alge Zelenizeleni Alge 4 Ned Apr 26, 2020 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Algar za braon alge po kamencicima,de... uki01 Alge 10 Sre Sep 25, 2019 7:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele tacke ICH........ srki.acs Bolest 11 Pet Jun 14, 2019 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License