----------------------------------- filter Pon Dec 10, 2012 6:11 pm ----------------------------------- Neso prijatelju nisam ni mislio da si mi ti napravio haos u akvariumu. Hteo sam detaljno da opisem stanje i promene u akvariumu,da kazem sta sam dodao,sta izbacio,da mi neko kaze da se to mozda desilo zbog pomeranje podloge prilikom sadjenja biljaka,da su se sa biljkama mozda poremetili parametri vode... Ne razumem se pa da ispitam svaku mogucnost. U svakom slucaju nisam mislio da si mi ti preneo bolestinu s obzirom da te cesto vidjam na forumu,da delis savete i tako to,pa samim tim i ne bi trebalo da imas zapusten akvarium ;). Kao sto rekoh,hteo sam da detaljno opisem promene u akvariumu kako bi dobio sto tacnije instrukcije za lecenje. A za skalara mi je bas drago sto sto je dobro. Meni ostala jedna kozica,ona sa jajima. Iskusno se stekuje tako da je platike ni ne vide. Ima jos par jajasaca,ostala ne znam da li su se izlegla posto ne vidim male,a i da jesu ove moje bi ih izjele. A vidim da imam i par puzica. U stvari njih sam video cim sam sadio biljke,samo sto su bili mrvice. Ostala su 4 mislim,2 ona klasicna i 2 pegava izduzena,samo jos su mali oko 3mm