Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bentozi tetra mrest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cola




Registrovan: 09 Jan 2018
Poruke: 0

PorukaPoslao: Čet Jan 11, 2018 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dragi akvaristi,

Da li moze neko da napise kako se mreste bentosi tetre.


U mesovitom akvariumu (juwel rio 125) imam 10 bentozi tetre.

primetio sam da jedna koja ima normalno peraje vec 2 dana ima veliki stomak, a svi ostali su normalni. Imam i muzijaka koji je veci od ostalih i ima mao duza peraja.
U akvarijumu je 25c, uredan, odrzavan.

Hvala,

Pozdrav Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 11, 2018 9:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cola




Registrovan: 09 Jan 2018
Poruke: 0

PorukaPoslao: Uto Jan 16, 2018 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo par slika ribe za koje islim da ima ikru:


Image


Image


sad je pocela uz staklo da ide gore dole i da stoji u mestu ali okrenuta uspravno.
posto nemam drugi akvarium ni pumpu, da li je ok da kupim "porodiliste" i da je tu stavim?

pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 16, 2018 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moraš malo da pročitaš po forumu, nije to baš jednostavno, moraš da im obezbediš uslove...
http://www.akvarijum.org/forum.....10-75.html
Usput, može se desiti da je riba bolesna, odnosno otečena usled prestanka rada rgana, što naravno nije često ali čisto da obratiš pažnju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tetra akvarijum Lee Početak u akvaristici 4 Pon Maj 24, 2021 8:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava neon tetra, izbocen stomak Nikollo Ribe 3 Pon Apr 19, 2021 8:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License