Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beograd razmena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
maliv




Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 0
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
za cistace, muljare kozice .. sta god nekome ne treba
pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 9:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Aquablueeye
Akvarista



Registrovan: 13 Maj 2017
Poruke: 15
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

15e 10w LED. 2komada nove


25pelcera sagitarije 500din

Zamena eventaualno za Soil


Poslednji izmenio Aquablueeye dana Uto Dec 19, 2017 5:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lukazmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Feb 2017
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam uglavnom nezahtevne biljke. Ako nekog interesuje poslacu slike. Zamena za razno. Mnogo biljaka u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lukazmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Feb 2017
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam viska biljaka. menjam za svasta, pretrpan mi je aq pa moram malo da proredim. imam i 2 panja za manje aq. i 2 vazdusne pumpe ali se cuju.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Čet Dec 21, 2017 10:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto jos uvek nemam ni 10, ni 50 poruka na forumu Sad nova sam sta cu, moracu ovde da ponudim. Necu da se menjam ni sa cim, samo hocu da poklonim par amazonaca, imam ih 4 i sve hocu da ih poklonim. Nikako mi se ne uklapaju, premali je akvarijum za 4 komada, i poceli su da jedu sve. Pojeli su mi pelcere, mlade listove biljaka, sad su sve osakacene, i ako ih niko nece zavrsice u Dunavu (nadam se da do ovoga doci nece) Very Happy slatki su, i svidjaju mi se, ali ne vredi, dok su imali obilje hrane nisu jeli biljke, sad je malko kriticno jer volim te biljke a planiram jos da ubacim i necu sve da zavrse tako -_- pa eto, ako ih neko zeli dobije ih odmah

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Čet Dec 21, 2017 11:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pisao sam ti u pp.

Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lukazmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Feb 2017
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima Ako ima neko hang on filter. Moze u pp za razmenu nesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 24, 2017 1:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Komplet delova za zamenu membrane za vazdusnu pumpu tetra aps 100 i 150. Moze zamena a moze i prodaja. Nekome ce ovo mozda zatrebati a retko se nalaze. Mozda neki panji ili anubija u zamenu....Novi Beograd
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam dovoljno poruka da stavljam kao novu temu ali evo ovde ću.
Menjam molije silver, crne, zute, ananas ksifo i rubin ksifo za skalare.
Mogu poslati slike na viber.
Novi Beograd Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 06, 2018 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naprsla, lepljena u delu izlaza za crevo i na kraju moze da bude za delove. Trafo i membrana ispravni. Tetra aps150. Stara godinu dana. Ukoliko nekome treba i da hoce da se proseta do NBG, lako cemo se dogovoriti za zamenu Smile
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Uto Jan 16, 2018 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je neko zainteresovan za dzinosvke zebrice 5 komada i borca crvenog sa plavim nijansama menjao bi se za par gupika, amazonaca,ancitrusa, corridorusa, neke biljke, kraljevske neonke, jednog skalara, neki panj, zanimljiv kamen, hranu, u sustini bilo sta ali ako su ribice ili gupi (3-4 moze i zenke i muzjaci) ili skalar(1-2 naravno) ili neonke(3-4) i naravno cistaci par komada u zavisnosti od velicine. Takodje pesak ili sljunak za akvarijum je isto prihvatljiv
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Sre Jan 17, 2018 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vise nemam zebrice zamena je izvrsena
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isaakriter




Registrovan: 30 Mar 2015
Poruke: 0
Lokacija: Beograd, Palilula

PorukaPoslao: Ned Jan 21, 2018 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veca kolicina Hemiantusa i sagitarie... moze zamena za panjeve mangro i red moor, pecine neke... na tu temu nesto. poz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Alexa777
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam viska sledece stvari koje bih menjao za nesto od navedenog ukoliko neko ima u visku:

Silver moli zenka,
Zuto-crni moli muzjak (oboje na 3-4cm),
Sirokolisni limun pelcer od 15-ak cm i jedan mali pelcer, bez algi (hitno, izvadio sam ga iz akvarijuma),
Mangro panj 25x20cm,
Par prelivnih cevi za filter, jedna cev za preliv iz filtera u akvarijum je nova,
Rasprsivaci novi, jedan 10 i jedan 15cm,
Par kamena plocastih zelenih.

Menjao za nesto drugo sto mi treba:

Grejaci 25-50w,
Easy life profito,
Mikro i makro elementi,
Kvarcni pesak,
Hranljiva podloga,
Kozice, red chery, sakura, fire red, samo kvalitetnije boje,
Sagitarija, uskolisni limun ili neke biljke prednjeg plana (za tepih)

Moze i prodaja ili uz neku doplatu moju ili Vasu, sta god se dogovorimo, ali radije bih zamenu. . .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlatnozrno
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 18
Lokacija: Beograd-NBgd

PorukaPoslao: Čet Jan 25, 2018 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam ribu Dr. Fish tj Garra rufa na velicini oko 8 cm za biljke prednjeg plana ili neke algare, mulljase, nerite... Dr.Fish je algar ali se hrani i drugom vrstom hrane. To je ona ribica iz Azije koja "leci" bolesti koze. Nema jedno peraje ali je veoma aktivan i brz. Redak kod nas. Molim samo da to bude na mojoj adresi (NBgd kod Carine)


Poslednji izmenio zlatnozrno dana Čet Jan 25, 2018 9:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmena Plivac Razmena 0 Pet Maj 26, 2023 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koi skalari Beograd popindeed Ponuda 5 Pet Nov 05, 2021 1:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda - Beograd - spreman "plug... Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 12, 2020 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubie i pog.erectus, Novi Beograd manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Dec 29, 2019 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Beograd Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 02, 2019 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License