Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bez filtracije nocu,da li je stetno? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aurelijano
Akvarista



Registrovan: 27 Mar 2011
Poruke: 181
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 1:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li je stetno po ribice gasiti filter pumpu desetak noci za redom zbog buke koju stvara?(prisiljen sam da pomjerim akv iz dnevne u svoju sobu dok ne iscikliram novi akv i prebacim ribice u njega te ne bih mogao da spavam jer je jako bucna pomenuta filter pumpa)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 1:44 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 3:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ta pumpa ( ukoliko ne mislis na onu vazdusnu ) nikako ne bi smela da pravi buku, jer onda nesto nije ok s njom. Kakvu tacno buku pravi?

A sto se tice tvog pitanja odgovor bi bio da filtracija u akvarijumu bi skoro neophodno morala biti konstantna
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 3:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi od mnogo faktora.Postoje slucajevi gde iskljucivanje filtera nocu nije imalo apsolutno nikakvih posledica.U svakom slucaju nije preporucljivo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aurelijano
Akvarista



Registrovan: 27 Mar 2011
Poruke: 181
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 1:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potopna pumpa sa crijevom za dodtok vazduha je u pitanju.buka nije ono da se kaze strasna,po danu se ne cuje od ostalih zvukova ali nocu kad se sve umiri smeta mi,imam lak san...oki,moracu da trazim neko drugo rjesenje oko premjestanja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije normalno da gasiš pumpu zbog problema koji si naveo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aurelijano
Akvarista



Registrovan: 27 Mar 2011
Poruke: 181
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mora da sam lud.ko jos spava nocu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 4:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam lud !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 4:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene su od 03.12.2010, sve pumpe preko noći ugašene. To je negdje oko 8 sati, i manje. I nikad nikakvih problema nije bilo. A ako ti se čuje potopna pumpa, onda nije nešto ok sa njom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
aurelijano
Akvarista



Registrovan: 27 Mar 2011
Poruke: 181
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislis treba da pude potpuno,skroz necujna kao i kad nije ukljucena?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 4:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sasvim mali zvuk, necujno skoro! Tako je barem kod mene, i nisa se susretao sa puno modela potopnih pumoi!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Avg 01, 2011 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slikaj kako si to sastavio ili kako to funkcionise. Kod mene si nista necuje samo buckanje vode. Filteri se nikad ne gase jer ni u prirodi se ne gasi filter.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U filteru žive korisne baktrrije i one dišu. Ugasiš filter i dosta ih pobiješ. Kako se bude bližlo leto bićeš sve uspešniji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vase misljenje oko filtracije! Twister Filteri i pumpe 8 Sub Dec 12, 2015 11:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi filtracije... Glavash Filteri i pumpe 4 Sub Feb 08, 2014 2:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka cvetanje algi dali je stetno za malu ... blenki Alge 8 Pon Mar 04, 2013 10:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moguc nacin filtracije? flopsky Početak u akvaristici 20 Uto Dec 25, 2012 12:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License