Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bilje - razno za razno Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jul 16, 2010 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram ovih dana malo da sredjujem akvarijum, pa ce biti nekih viskova, ako ima zainteresovanih za razmenu, neka se jave. Ne mora da bude za bilje. Nije hitno. BG.
HM, Cryptocoryne undulata, Eleocharis acicularis, Ludwigia arcuata, Marsilea hirsuta (malo prerasla:), Alternanthera reineckii, mozda koji pelcer Microsoruma, Rotala sp. 'nanjenshan', Proserpinaca palustris, Java moss (ako nije propala:), i naci ce se jos po nesto, ne mogu da se setim sad.
Ako ne nadjem nista interesantno za razmenu, bilje ide na poklon zainteresovanim AKTIVNIM clanovima foruma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 16, 2010 7:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stukolovac
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2010
Poruke: 60
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 31, 2010 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Avg 01, 2010 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy Cool Shocked .......... znas sve ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Avg 02, 2010 1:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze ja sam nov ovde, trenutno mi dolazi nov akvarijum od 250-300l (jos se ne zna), pa mi je potrebno neko bilje jer pelceri u mom 40l akvarijumu su manji i nece biti dovoljno za taj veliki aq, jedino sto ja mogu da ti ponudim su mali zbunovi kladofore (alge) u zamenu za nesto, ako budes planirao da bacis neke pelcere, javi ako ti nije problem, unapred zahvalan...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanisteri u delovima za razno Blue Razmena 1 Sre Dec 30, 2020 8:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za razno MarkoPenezic Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Maj 26, 2020 10:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne kozice, ribice, puzevi, panj... LittleForest Arhiva Malih Oglasa 5 Čet Mar 26, 2020 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nezahtevno bilje !! Trifke98 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Dec 03, 2019 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License