Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biljke bez podloge Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sloboradov
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2023
Poruke: 24
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima!
Pre dva meseca sam se upustio u ovaj hobi bez imalo znanja i iskustva. Mnoge stvari sam naučio na ovom forumu i nadam se da sam kako tako uspeo da ih primenim. Naručio sam akv 100x40x55, ubacio korenje, posadio biljke... Koren pušta boju, neke biljke venu neke napreduju, velika biljka na korenu je dobila crne tačke... Nemam podlogu, ni CO2, samo šljunak i kupio sam neku tečnu prihranu... Osvetljenje je led kinesko!

Moje pitanje je da li je moguće održati par zdravih biljaka bez podloge i kojih?

Hvala unapred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sloboradov
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2023
Poruke: 24
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 03, 2023 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvi dan kada sam posadio biljke...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sloboradov
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2023
Poruke: 24
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 03, 2023 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle dva meseca...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sloboradov
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2023
Poruke: 24
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 03, 2023 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rasveta...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sloboradov
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2023
Poruke: 24
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 03, 2023 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takođe su krenule i zelene alge po staklu i pozadini ali to rešavam čišćenjem (struganjem) pri zameni vode... Definitivno negde grešim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 0 Ned Nov 27, 2022 3:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License