----------------------------------- Vojin Pon Apr 22, 2024 7:28 pm Biljke kojima ne treba hranjiva podloga ----------------------------------- Napravio sam akvarijum pre 4 meseca i zaboravio sam da stavim hranjivu podlogu. Koje bi biljke mogao da stavim a da im ne treba hranjiva podloga, u akvarijumu na dnu se nalazi sljunak, ima dosta kamenja i nekoliko mangrova akvarijum ima 110 litara? ----------------------------------- Djokic Čet Maj 02, 2024 8:58 am ----------------------------------- Kripte, nane, ludvigia obicna(za rubin treba bolji uslovi), valsnerija(zito), cabomba caroliniana, sagitaria subulata... Mozes naknadno da ubacis osmokot u podlogu, pojacas svetlo, dodas co2... Ako resis sve se ispravlja u hodu. ----------------------------------- Woodoo Čet Maj 02, 2024 3:50 pm ----------------------------------- Ja imam Nanu, Aponogeton Boivinianus i Limnophilu sessilifloru bez podloge, doduše sipam tečnu prihranu. ----------------------------------- Zeljkovas Pet Maj 03, 2024 10:41 pm Exemplary Ńasual Dating - Verified Ladies ----------------------------------- Connect casually with like-minded individuals on the ultimate dating platform. Genuine Damsels [URL=https://datesnow.life]Superlative casual Dating