----------------------------------- Salvatoree Čet Sep 17, 2020 3:44 pm Biljke prednjeg plana / Pomoc oko izbora? ----------------------------------- Pozdrav, da li moze neko da mi preporuci biljke prednjeg plana koje rastu oko 5cm a koje nisu tepih biljke, koje su nezahtevne po pitanju svetlosti i parametara vode, naravno da su dostupne? Hvala. ----------------------------------- Lenji Lisac Pet Sep 18, 2020 3:15 am ----------------------------------- cryptocoryne pygmaea ----------------------------------- Bombadil Pet Sep 18, 2020 7:14 am ----------------------------------- cryptocoryne pygmaea Ima li je neko na prodaju, zamenu...? ----------------------------------- Salvatoree Pet Sep 18, 2020 9:11 am ----------------------------------- Hvala, uskoro cu formirati akvarijum pa sam i mislio da ga ubiljim sa anubiama i kriptokorinama ako pronadjem i ovu sto si mi preporucio mislim da ce biti top. ----------------------------------- Lenji Lisac Pet Sep 18, 2020 2:52 pm ----------------------------------- Ima li je neko na prodaju, zamenu...? Ukoliko te mrzi da zivkas prodavnice, ubaci poruku na potraznju, javice se neko valjda.. :) @Salvatoree ako ne nadjes pygmeu tu je uvek parva. ----------------------------------- xxxvelja Pet Sep 18, 2020 4:51 pm ----------------------------------- Možeš da uzmeš u razmatranje i anubia nana, microsorum windelow, pogostemon helferi, razne mahovine. Sve su to nezahtevne biljke...