Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 blagoslovena gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
predragkostic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2011
Poruke: 3
Lokacija: Despotovac

PorukaPoslao: Sre Dec 07, 2011 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ej ljudi kako mogu da prepoznam "trudnu" gupiku..
kupio sam skoro jedan par ali zenka mi dosta izgleda "debelo"...jel to moram sam da naucim ili ima neka fora...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 07, 2011 9:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 07, 2011 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t1299.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
predragkostic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2011
Poruke: 3
Lokacija: Despotovac

PorukaPoslao: Čet Dec 08, 2011 7:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala Boki... Bravo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
predragkostic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2011
Poruke: 3
Lokacija: Despotovac

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 2:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

okotila se gupi danas...prezivele 2 odnosno samo njih smo videli Crying or Very sad ..zenka gupika je sada lepa i tanka...trebam verovatno kotilicu...odnosno kako sad da znam da li se pare i kad ce sledece da budem spreman..(verovatno je sa akvarijumom sve u redu cestitka Mr. Green )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo polako i bez uzbudjenja. Bice tih kocenja jos puno a ti sve iskusniji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj da se uzbudjujes oko toga sto nisi sacuvao puno malih, kad Gupike krenu da se kote znaj da za koji mesec neces znati gde ces sa malima. Smile Racunaj da ce se svaki mesec kotiti, a da se pare znas po tome sto ce muzijak obletati oko zenke non stop (sto uglavnom stalno i radi Mr. Green ). Ako ti je akvarijum ubiljen, a nemas neke halapljive stanovnike onda mlade ribice mogu da prezive u njemu. Ja imam 10-ak malih koji su vec dobili boju, a nijednom nisam vadio trudnu zenku. Bolje mi je ovako, prezive najjaci, a broj riba se ne povecava vrtoglavo. I evo danas mi se okotila jos jedna. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fiber ::
Nemoj da se uzbudjujes oko toga sto nisi sacuvao puno malih, kad Gupike krenu da se kote znaj da za koji mesec neces znati gde ces sa malima. Smile Racunaj da ce se svaki mesec kotiti, a da se pare znas po tome sto ce muzijak obletati oko zenke non stop (sto uglavnom stalno i radi Mr. Green ). Ako ti je akvarijum ubiljen, a nemas neke halapljive stanovnike onda mlade ribice mogu da prezive u njemu. Ja imam 10-ak malih koji su vec dobili boju, a nijednom nisam vadio trudnu zenku. Bolje mi je ovako, prezive najjaci, a broj riba se ne povecava vrtoglavo. I evo danas mi se okotila jos jedna. Very Happy


Law of the jungle! Tako je i kod mene... Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
predragkostic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2011
Poruke: 3
Lokacija: Despotovac

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oookk.... nisam bas raspolozen za mnlogo gupika...vise volim kad su razlicite vrste.... Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupika pliva nepravilno Tajson Bolest 3 Čet Maj 30, 2019 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License