Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Blek Moli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 25, 2011 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep par Wink
Cudi me samo sto su mladi tako svetli, meni uglavnom budu skroz crni. Ovo prvi njen okot?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 25, 2011 9:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Feb 26, 2011 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je treci ali prvi u kotilici, od ranije imam njenih 30 ak komada i uglavnom su sivkasti sa crnim tackicama, mada ima i par komada koji su skroz crni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Emilie87
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Feb 2011
Poruke: 8
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja moli se upravo okotila ali su mladi nekako nerazvijeni,kao da je trebalo proci jos vremena do okota,kao puzici,nedovojno razvijeni,bezivotni.

Da li je imao neko nazalost slicno iskustvo i da li postoji mogucnost da se mladi razviju do normalnog stadijuma nakon sto ih je majka izbacila? pitanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rodili su se u lopticama,i nisu se rasirili?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Emilie87
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Feb 2011
Poruke: 8
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uglavnom u lopticama,sasvim malo,kao punoglavci su.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Desava se kad uslovi u akvarijumu nisu u redu,ili ako je zenka mlada ili izlozena stresu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kalasnjikov
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Mar 2011
Poruke: 9
Lokacija: srbija subotica

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2011 9:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a kakvi uslovi trebaju da se zenka normalno okoti? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2011 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa samo temperatura da bude odgovarajuca,da ne bude izlozena stresu. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2011 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nebih otvarao novu temu,da li je moguce da blek moly promeni pol
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2011 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da meni se to jednom desilo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2011 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i meni se upravo to desilo nisam mogao da verujem ocima imao sam jednog muzjaka i 4 zenke a sada ostala samo jedna zenka zbog cega dolazi do toga
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2011 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne znam......neki kazu ako u ak. imas vise muzijaka nego sto treba..onda zenke postaju muzijaci da bi napravile ravnotezu u ak.............
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
DjoleKG
Akvarista



Registrovan: 03 Sep 2009
Poruke: 25

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a kako da znam da blek moli treba da se okti, moja ima veliki stomak, i mislim da ce da se okoti, ali nisam siguran, kako da znam?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MAXA
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2010
Poruke: 120
Lokacija: KG BG

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tesko mozes da pogodis samo na osnovu izgleda. Najbolje je da zabelezis kada se okotila i da je onda odvojis u mrestilicu za 28 dana od tad.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DjoleKG
Akvarista



Registrovan: 03 Sep 2009
Poruke: 25

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2011 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ovo joj je prvi okot od kada sma je kupio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maslinasto zeleni moli goran012 Ribe 0 Sre Jun 30, 2021 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zut moli jedno oko mu nesto uvecano goran012 Početak u akvaristici 4 Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License