----------------------------------- Peku Čet Apr 12, 2018 5:59 pm Blue Treasure SPS salt ----------------------------------- Da li je neko koristio ovu so i kakva su mu iskustva? http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_190443434_%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F.jpg Moje lično iskustvo je katastrofalno. Posle 3 zamene vode, oko 30% zapremine akvarijuma za mesec dana, počeo sam da primećujem divljane diatoma po koralima pogotovu po GSP i pojavu zelene končaste alge al ne one kratke nego one sto je dugacka po 3-4cm na staku i na sitnom kamenju. Fragovi montipore digitate su izgubili na boji, ne otvaraju se više u potpunosti i stagniraju dok su do pre toga imali oko 1cm/mesec rasta. Po mešanja kanta ima sivkastu prljavstinu na sebi, kao da je stajala sedam dna otvorena i nakupila se prašine. Inače o kupovini ove soli nisam ni razmisljao al me je izvesna prodavnica izradila i nije poslala Akvaforest so koju sam poručio pa sam posle mesec uzeo prvo što sam našao i jako se pokajao zbog toga. ----------------------------------- No 1 Sub Apr 14, 2018 8:46 am ----------------------------------- Ja je koristim a i koliko znam jos mnogi . Nisam imao niti uocio neke probleme u koriscenju ove soli vec duze vreme.