Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolesna gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mici99
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 9
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Jan 12, 2012 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja gupika se od kocenja razbolela. Stomak joj je postao ljubicast, rep je pozuteo, u pocetku se izvrtala, ali sada pliva naopacke. Ne znam sta da radim. Od juce joj dajem palitrex (procitala sam da sme da se daje ribicama). Da li neko zna sta da radim? Ako neko zna nek pomogne, jert mi je ona omiljena i najlepsa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 12, 2012 8:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jan 12, 2012 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod ribica je sasvim normalna pojava da se izmuce prilikom mresta i da posle toga nazalost uginu.
Tome doprinosi dodatni stres za i posle mresta, ako je diraju druge ribice.

Ukoliko sama ne prihvata hranu i ne jede tesko da sta mozes da ucinis, jednostavno ako se vec mrestila koji put pre i ako je ovaj put dala puno malih onda je moguce da je veoma iscrpljena. Bojim se da je to ne retka pojava.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Mici99
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 9
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru. Nadam se da ce da se oporavi, ali tesko. Dala je 20 - ak ribica. Verovatno ste u pravu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2012 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta je bilo sa malenom, bas me rastuzio tvoj opis ? Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mici99
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 9
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2012 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nazalost, ona je uginula. Jako se mucila, stvarno mi je bilo zao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonka bolesna Stefans Bolest 3 Ned Sep 29, 2019 8:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License