Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolest japanke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2011 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U suštini ne treba ti ni jedan drugi sajt osim našeg foruma. Smile
Ovde imaš mnogo informacija o svim popularnim ribicama.
Što se kompatibilnosti tiče: http://www.akvarijum.org/forum.....-t553.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2011 10:19 am Snimi Poruku Nazad na vrh

kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Apr 06, 2011 11:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve sto ti treba naci ces ovde, samo strpljenje i prati forum, posto si pocetnik dobro bi bilo da za pocetak uzmes neke manje zahtevne ribe, neke zivorotke, ( gupi, moli, plati......), zatim nesto od algara ( npr. ancistrus) i jos neke "komunalce" ( npr. koridorase ). Evo ti pogledaj ovaj link:
http://www.akvarijum.org/forum.....t2120.html

Ovde imas o odrzavanju akvarijuma
http://www.akvarijum.org/forum.....t1681.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Ned Apr 24, 2011 3:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moskito sta bi na kraju jel uginula ili si je izlecio?? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikolapfckv




Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 2

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam problem sa Japankom...zadnjih dana samo lezi po dnu akvarijuma i slabo jede....Da li neko zna sta je u pitanju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešto me bolucka stomak,jel znaš šta mi je???
Napiši nam informacije o ribama i akvarijumu pa možda i uspemo da ti pomognemo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikolapfckv




Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 2

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa akvarijum imam vec dva meseca i ona se tek zadnjih 4-5 dana ponasa ovako,kao da je malo smrsala,nece nista da jede....akvarijum je 80l,imam grejac,temp je 24,pumpa je Atman f102,800ll/h...od ribica imam jos jednu japanku,6 kraljevskih neonki,5 moli,i 3 cistaca.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otvori svoju temu, napisi koliki je akvarijum, podloga koja je, koja je filtracija, kako ga odrzavas, cime hranis ribe.... moramo imati sve podatke kako bi ti sto bolje i kvalitetnije pomogli. I nemoj da budis teme od pre 3-4 godine, otvori slobodno temu i u naslovu napisi bolesna japanka ili nesto slicno, nikako Pomoc, Savet.. Pozdrav!
http://www.akvarijum.org/forum.....t1693.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili ne? Leđno peraje kod Mollya CvijetinAq Na poklon 1 Čet Nov 25, 2021 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License