Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolestan borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anela
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Avg 2016
Poruke: 7

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2016 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, imam problem sa borcem, molim iskusnije da mi pomognu. Naime, brat je znao da hocu borca i kupio mi je u drugom gradu jednog. Medjutim, on je mlad i prevarili su ga, rekli su mu da borac „spava". Meni se ne isplati da idem da ga menjam, jer mi je skuplji put, ali ne zelim da odustanem od njega.

Kada sam ga ubacila u jednu posudu sa njegovom vodom, pre nego sto sam htela da ga ubacim u akvarijum, primetila sam da pluta i da moze da zaroni samo uz napor i to ne mnogo. Vecinu vremena samo pluta po povrsini kao igrackica, na boku, povremeno samo zapliva i to nepravilno. Ne jede. Verovatno je neki problem sa mehurom. Trenutno je izolovan od ostalih riba, dodajem mu po malcice tople vode da mu odrzim temperaturu. Kako da mu pomognem?

Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2016 8:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Avg 24, 2016 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da ce ovo pomoci - http://velvetdragon.com/bettas/sbd.html -
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ivojovo
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 44
Lokacija: Beograd,Hram

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2016 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Borac, star oko 2 godine, nije mrešćen , i dalje sa apetitom ,bez promene u ponašanju,i zadnjih mesec ,mesec i po sa rastom stomaka .Lečen 7 dana omnipurom , bez rezultata.Ima li mu pomoći, ili autanazija ?
Image
Hvala .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License