----------------------------------- Nensi Čet Avg 15, 2013 11:29 pm ----------------------------------- Hvala Oljiša,plavi sa dugim perajima mi je najlepši,a to kaže i muž :) Mogu da vam pošaljem koju sliku sa mora,da vas ugrejem pošto je tamo toplooo oko 40C a ovde u BG 20C.Kajem se što imam grejač u kući a ne mogu da ga nađem :( Atman od 50W izgubljen kada sam krečila.Uvek sam uzimala Atman grejače i dobro su se pokazali,uzeću taj od 25w ali ne sada.Ne želim da izmučim jadnu ribu,hoću da se sklope kockice da Borcu napravim raj,jeste da to košta ali nema veze.Neka on ima sav konfor,ribe uloženi novac vrate svojom lepotom :) Protok filtera sam rešila ovako,znatno bude mirnije ovako.I poboljšana filtracija svakako!Crni bio sunđer,pa mrežica za komarce pa perlon vata pa opet mreža pa opet sunđer i odozgo motorna glava,jako je mirniji protok a bolja filtracija,eto rešenja,možda nekom pomogne.Imam i mali sifon,grlo spremno,sijalica spremna,podloga spremna.Odem mirna na more odmorim se kupim grejač i krećemo.Jedva čekam da se biljke ovde razlistaju da mogu da uzmem koji pelcer i uzmem bilje neko za prednji plan i milina.A tek kad stigne borac pa u dnevnoj sobi širi peraja i svi gledaju u njega,kako mi to ispuni srce,srećna sam kao malo dete :D :D :D Pozz svima!