Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Borac u lošem stanju Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam danas jednog lepog borca,jedan malo veci somic ga je napao u roku od 2 minuta kada sam ga pustio u akvarijum.Malo su mu pocepana peraja i on vise nije zivahan i nije kako treba.Sta mislite sta da radim da bih preziveo.Ja sam ga odmah prebacio u filteru,nisam imao drugog resenja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 6:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koji somic? Kad pustas ribice u akvarijum uvek im daj malo hrane i onda ne obracaju paznju i novi stanari se vec uvuku nekako neprimetno, onako izgledaju kao uljezi ili kao hrana Smile
Ostavi ga u filteri da se malo oporavi ako nemas gde drugde da ga stavis, on je dvodihalica tako da mozes i u casi da ga drzis, samo moras da grejes tu vodu nekako...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma dao sam im odmah hranu bas zbog toga.neznam tacan naziv soma,onaj koji se uvija i raste bas veliki.hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa onda ce i sledeci put da ga smanda ako je veci od njega... Ili jedan ili drugi... mada mozes borca ako imas u neki drugi akvarijum da stavis ili ako imas onu kuglu sto cuvaju "zlatne ribice", mozes i u tome da ga cuvas... samo je problem da voda ne bude previse hladna...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akke
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: BG, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je verovatno bio Gibiceps

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najverovatnije, samo dobri shtekovi za Borca ako to uopste uspe pored ovog cudovista....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije nije cistac.Jaoj nemam sad aparat da ga slika.Dugačak,srn,sa puno brkova,deluje na pogleda opasan,haha.Riba koja kosta do 100 din,ako mozete po tome da je prepoznate
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nije ancistrus?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akke
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: BG, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

onda je verovatno ovo ...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne,to valjda bese torokatum,imam i njega ali ovaj je tanji i duzi,ceo je crn i leprsav kad pliva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kazem ti, samo Borcu napravi dobre shtekove, ne znam koliko ti je ubiljen akvarijum, ali probaj, pa ako ne ide, onda premetachina...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fosilis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Okt 05, 2010 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fosilis 100 % garantujem xD crn kao som i mnogo lici na soma
Heteropneustes Fosilis
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 1:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo majstore, ta je sa slike.Ali pazi nikada mi ni jednu ribu nije pipnula a cuvam je dugo i uvek je imam u akvarijumu,Kada je uhvatila borca,kada je pocela da ga baca na sve strane,mislio sam da nece ostati nista od njega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Okt 06, 2010 10:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupi neki panj ili neku pecinu napravi nece ga dirati foslis tako je bar kod mene on stalno vija po pecini ne obraca paznju na borca .Mozda je mislio da je hrana Razz .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License