Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bulkhead Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
xxzexxx
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Feb 2012
Poruke: 4
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 12, 2012 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zna li neko gde mogu da se nabave bulkhedovi,po mogucstvu sa slavinom za rupu od 20 mm,pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 12, 2012 4:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 12, 2012 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tamo gde se kupuju plasticne kace za vino. Smile
Cudo jedno sta sve moze da se nadje ako se u nekom pretrazivacu upise 'pvc fitinzi' ili 'pe fitinzi' ili nesto slicno. Smile
Osim navedenog, vidjao sam i na Buvljaku u 1. ili 2. redu, nisam siguran, covek nije imao bas neku nevidjenu ponudu, ali je rekao da sve moze da nabavi u kratkom roku.


Poslednji izmenio Blue dana Uto Jun 12, 2012 5:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxzexxx
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Feb 2012
Poruke: 4
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 12, 2012 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala Blue.Da sam guglovao guglovao sam,nista ne nadjoh u beogradu,sem neke firme na batajnickom drumu.idem sutra pa cu da posetm i buvljak,a u medjuvremenu ako se neko seti adrese neke prodavnice vinskih kaca bio bih mu zahvalan,poz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Uto Jun 12, 2012 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Banvo Brdo, ugao Ičkove i Pere Todorovića.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxzexxx
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Feb 2012
Poruke: 4
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 12, 2012 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala pallmall
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 1" bulkhead 3 komada dzonib Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Sep 25, 2017 11:51 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License