----------------------------------- kaplarm Ned Apr 22, 2018 8:38 pm Burgeoni i druge ribe ----------------------------------- Interesuje me kako ce se slagati burgeoni sa multijima, leleupima, tretocefalusima i cilindrikusima. Akvarijum oko 300 l, sve skupa tu bi bilo nekih 35 - 40 riba? Samih burgeona 10 ak komada. ----------------------------------- nzivkovic Ned Apr 22, 2018 9:59 pm ----------------------------------- Imao sam oko 6-7 komada i 150 l sa lelupima, calvusima i marlierima, nije bilo problema. ----------------------------------- SuperSaiyan Pon Apr 23, 2018 12:36 am ----------------------------------- Jadne bebe multiji :( ----------------------------------- nzivkovic Pon Apr 23, 2018 7:48 am ----------------------------------- Jadne bebe multiji :( Ako su preživele tretocephaluse i lelupie, ni burgeni neće da im smetaju. ----------------------------------- kaplarm Pon Apr 23, 2018 10:08 am ----------------------------------- Bebe multiji za sada ne postoje ili su izvanredna organska hrana. Ok prezivece e sad 280 l ,40 ak riba, 11 burgeona plasim se da nije malo mnogo. ----------------------------------- SuperSaiyan Pon Apr 23, 2018 12:00 pm ----------------------------------- Pa nadam se da me postoje, ali svejedno ako budu postojale, biće hrana, pa mi je žao :( Mislim da nije previše riba, a koliko sam shvatio afrički ciklidi vole kad je malo gužva :)