Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 C02 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 8:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko je potrebno vremena da krene da radi co2 generator, ja sam ga ubacio u vodu i nista nece da radi, samo se cev napuni vodom do nivoa vode akvarijuma, radio sam tacno po objasnjenju odavde http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=340 koliko vremena treba da prodje da krene proces vrenja kvasca?


Poslednji izmenio nikouro dana Sre Dec 05, 2012 11:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 8:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja kad sam ubacivao co2 putem flase,ubacivao sam pola kg secera i punu kasicicu ali kvasca u kesici i to dr okkter jer je najbolji i sa njim mi nikad nije omanulo,mana sa svezim kvascom jer je retko kad svez i ako pise da jeste.Znaci u vecu flasu od 2l sipas vodu da bude mlaka kao za tusiranje ali da od vrha ostane 1o cm prazna,u nju sipas kasicicu kvasca promuckas i zatvoris,druga manja flasica ti sluzi kao brojac mehurica,obavezno stavi nepovratni ventil da ti se nebi desilo da povuce vodu iz akvarijuma..Vreme kojoj treba smesi da proradi je od 10min do 60min zavisi od toplote.Ajd poslacu ti na mail jedan prirucnik ako hoces?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze, meni ne radi vec 2 sata sigurno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo saljem ti a vrlo verovatno je da ti spojevi ne dihtuju kako treba Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nece da mi otvori fajl, moguce moram sutra da kupim bolje crevo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Microsoft Office OneNote je fajl a office je 2007 neznam sta da ti kazem kod mene otvara evo sad sam probao! Uzmi onaj pistoj za vruce lepljenje pa zadihtuj sa njim rupe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

100 % negde curi moras dobro sve da silikonises
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Silikon probije vremenom Dragane. Bar je tako bilo kod mene,mislim da je bolja varijanta vruce lepljenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 15, 2010 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro posluzi i lemilica ako se nema pistolj za vruce lepljenje. Naravno ako se ima lemilica Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Apr 15, 2010 12:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vlada0001 ::
Dobro posluzi i lemilica ako se nema pistolj za vruce lepljenje. Naravno ako se ima lemilica Very Happy


smeh smeh smeh Najbolje kupi bocu i resio si problem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Čet Apr 15, 2010 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispade me akvarijum `10 000 evra sa svim delovima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Apr 15, 2010 3:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma samo polako nemoj da zuris i sve ce biti ok! Jel si otvorio prirucnik?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Čet Apr 15, 2010 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nisam, snasao sam se, alternativa za sve koji hoce da probaju da zatvore cep da ne ulazi vazduh je da istopite vosak na cep, tako nece propustati Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nenad_franc
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 147
Lokacija: smilovac

PorukaPoslao: Pet Apr 16, 2010 3:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ajd da pitam ovde da ne otvaram novi temu jer ih ima 5. ima nesto sto mi nije jasno,ja cu da ispricam postupak pa vi kazite jel tako. crevce koje izlazi iz velike flase nije potopljeno i ide u malu flasu gde je potopljeno,,a drugo koje izlazi iz male flasice takodje nije potopljeno u flasici?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Apr 16, 2010 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Evo nadam se da ti je jasnije Crevo u velikoj flasi,nesme da bude potopljeno u nju,vec to creco potopis u manju flasu,a drugo crevo iz manje flase takodje nemsme da bude potopljeno u manju flasu,kroz njega ti co2 ide do difuzora.jbg izvini za sliku nisam imao bolju..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License