Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cekajuci diskuse Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imate neku ideju i predlog slobodno pucajte:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 2:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je savet da sve sto radis i imas da uradis,uradis pre nego sto diskuse ubacis... Very Happy
uzmi kupi kvarcni pesak beli ili negde potrazi neka sto sitnija granulacija,jer hoce oni i da se hrane dosta sa dna,pa ponekad moze da zaluta tu i kamencic u usta,sto znaci da je bolje da zaluta pesak jer on ne moze naneti stetu skrgama,potencijalnu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fora je u tome sto nemam gde ovoliku vodu da izvadim da bih zamenio podlogu,jedino preko ove da ocistim kvarc i sipam mada bi se tad sve izmesalo i doslo bi mu na isto;)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Diskusi upadaju na kraj naravno;)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 4:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrudicu se da nekako zamenim posto nemam mnogo riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa to ti je krupna granulacija,a ni nema je puno,lepo mrezicom pohvatas sve i to je to...
a novu podlogu sitnije granulacije lepo pazljivo dodas,recimo stavis je u kesu i onda lagano prostres po dnu akvarijuma,naravno ne od gore nego spustis kesu do dna i polako...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas tako Very Happy.Daj jos neki predlog ako imas ,da poboljsam nesto i td
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Sep 09, 2014 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijum sam ubacio granu loze,nanu i cryptu brown pa me interesuje da li je dovoljno 55w sijalica za njih.5 diskusa od juce plivaju tu svetlo im nisam palio ceo dan i nisam ih hranio.Primetio sam da se grupisu i da istrazuju pa sam im ubacio malo hrane i jedu svi mada malo plasljivo.Interesuje me da li je prihvatljivije da ih hranim vise puta u manjim kolicinama ili obrnuto.Pitanje je polu retoricko ali da pitam svejedno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Sep 09, 2014 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uvek je bolje pomalo kolicinski,a vise puta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Sep 09, 2014 2:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos jedno pitanje plavsic ,jel normalno da se oni s vremena na vreme jure? Very Happy Ne znam jos kakvo im je ponasanje u fazi sam posmatranja.(mozda je pitanje glupo)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Sep 09, 2014 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa malo su nervozni a i koskaju se oko dominacije verovatno. samo polako,sad ne diraj nista oko akvarijuma i u njemu,sve dok se ne opuste maksimalno,dok ne pridju staklu kad si ti ispred miruj...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 1:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas su diskusi zivahniji i ne boje se da pridju staklu.Temperaturu sam stavio izmedju 30 i 31 stepen.Primetio sam da polako postaju svetliji ,inace su sivkasti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Inace kod svih 5 su dobro vidljive i izrazene pruge i imaju lep oblik kad ih gledam spreda glava je deblja pa se suzava ka repu.Jure se non stop Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kupujem mlade diskuse Shuki_79 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 06, 2017 11:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem mlade diskuse Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 09, 2016 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kupujem diskuse, malce Ciskela Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Apr 10, 2016 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 600 litara za diskuse AkvarijumCentar Akvarijum Centar 4 Pon Mar 07, 2016 12:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 800 litara za Diskuse sa Back to Natu... AkvarijumCentar Akvarijum Centar 27 Pet Maj 09, 2014 5:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License