Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Centralna amerika by nikouro - step by step Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Dec 22, 2012 1:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni pre neki dan isto....a morao da odem na posao, na 15 minuta sam zvao komsu da ga pitam jer dosla struja...ma kad nema grejanja a napolju 0 sat vremena imamo sanse Sad

Jedino da podlozim od ispod.......aq na vrhu a nas 4oro okolo Smile

Nadje li ih nikouro?


Poslednji izmenio Zhorz dana Sub Dec 22, 2012 1:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 22, 2012 1:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Dec 22, 2012 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne jos ! Izgleda da je temperatura bila ispod 19 jer je struja dosla negde oko 20 h, tako da se za par stepeni digla dok sam ja stigao. U svakom slucaju, resio sam da promenim deo vode i da potrazim ostatak jata, medjutim izgleda da je voda puna hlora. Obicno pre zamene vode u svakom akvarijumu naputim vodu u flasi i proverim koliko je bistra. Ova je bela kao mleko !!! uffff, moracemo da pricekamo jos malo .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikola ,sta bi ? jesi li uspeo da pronadjes salvinije?pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sinoc izbrojao 4 komada. Danas su se svih 6 prikazali. Za sada je sve OK, ali videcemo da li ce ovaj temperaturni sok da ima za posledicu .. puuu puuu puuu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Sinoc izbrojao 4 komada. Danas su se svih 6 prikazali. Za sada je sve OK, ali videcemo da li ce ovaj temperaturni sok da ima za posledicu .. puuu puuu puuu


Da ne baksuziramo ,nadamo se najboljem ,za sada je dobro sto su sve na okupu,pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
teofilo
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Nov 2012
Poruke: 6

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

daj neku novu slicicu akvarijuma Smile prelepo izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da Niko aparat u ruke i daj da uzivamo u nekim detaljima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da je neki Nikon bio ... ehhh

Nandopsis salvini

Image

Image

Image

Nandopsis salvini i Thorichthys meeki

Image

Image

Uskoro i slike Ancistrusa sp. slajer-a, samo prvo da malo skinu ovu algu sa stakla, panjeva i bilja Smile .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Da je neki Nikon bio ... ehhh

...

Uskoro i slike Ancistrusa sp. slajer-a, samo prvo da malo skinu ovu algu sa stakla, panjeva i bilja Smile .


Ma Canon skida i alge sa stakla Very Happy

Mnogo su ti lepi ovi "latinoamerikanci" Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amerika prva ljubav Very Happy Svaka čast oduševims e kada vidim da sve više ljudi počinje amere da drži Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma Nikon-om bi slikali i alge. I one su lepe na svoj nacin Smile ,ali lepota ribe moze da se docara samo pravim aparatom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uuu, salvini su dobili lepu zuckastu boju, super...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Maj 04, 2013 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update riba :


Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petrovic_n78
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2011
Poruke: 99
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sub Maj 04, 2013 3:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Ne jos ! Izgleda da je temperatura bila ispod 19 jer je struja dosla negde oko 20 h, tako da se za par stepeni digla dok sam ja stigao. U svakom slucaju, resio sam da promenim deo vode i da potrazim ostatak jata, medjutim izgleda da je voda puna hlora. Obicno pre zamene vode u svakom akvarijumu naputim vodu u flasi i proverim koliko je bistra. Ova je bela kao mleko !!! uffff, moracemo da pricekamo jos malo .



Ne bih da se pravim previse pametan,mozda to nekome zasmeta.Ali mi brt rodjeni radi u vodovodu kod nas u Mladenovcu i covek ovako kaze ,,Kada je voda bela onda je pumpa sabila vazduh u sistem i to se cesto desava a i bolje se naplatic(veca potrosnja jer ima procenat vazduha,a vodomer cita li cita Rolling Eyes ).
Ali treba se cuvati blago zuckaste vode,one koja se primeti samo u beloj kanti,e tu je caka.Takva je voda puna hlora.Zameo se tehnolog pri stelovanju dozera..." A ona blatnjavo zuta voda je posledica puknute cevi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Maj 04, 2013 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribiconi porasli, neka hvala bogu ,samo napred !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Amerika u 300 + L cvijo Američki ciklidi 7 Pon Jun 10, 2019 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ronjenje Severna Amerika sale75bgd Razno 9 Sub Feb 03, 2018 5:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amerika i jos po nesto nickname Akvarijumi 3 Pet Feb 17, 2017 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amerika by Noik Noik Američki ciklidi 107 Čet Sep 03, 2015 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Odjednom Amerika! Stanko79 Američki ciklidi 4 Sub Sep 20, 2014 12:05 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License