Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Chat Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

.......e ono je bilo o potapanju kupusa a ne o kavurmi,a ja sam trazio cvarke koliko se ja secam ...SmileSmileSmileSmile


Poslednji izmenio sumi dana Sre Maj 22, 2013 2:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 2:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 2:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma sasvim nebitno oko cega je bilo, ja se nasalio i smile na kraju recenice stavio upravo da pokazem da je rec o sali. Ponekad vole neki ljudi da se prave pametni, u tome je stvar Wink

Izvinjavam se za off, ali nisam mogao da ne upadnem u razgovor, krivo mi je sto me je "neko ko nije razumeo salu" opredelio kao nepozeljnog ovde gde sa vec mnogima imam prijateljski odnos, a i volim da pomognem i podelim se sa onim sto znam i sto sam i ovde naucio Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 3:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Looniz, ne vidim razlog za isterivanjem pravde, nije u pitanju nikakva namera i neka ostane na tome, ne bi bilo ni prvi ni poslednji puta da neko namerno provocira pa je tako i Nikouro reagovao, nema razloga za prepucavanjem jer je ovo forum gde svi mogu da kažu svoje mišljenje, Nikouro nije video poruku gde sam se ja našalio na konto klipa pa je pomislio da provociraš, nije ništa loše uradio i ništa loše mislio. Ajde da ostane na ovome i da prekinemo prepucavanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ama ljudi dajte da vidimo posto su ovom bezimenom kavurma, cvarci i slanina. Wink
Opustite se bre.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja opusteniji nego ikad. Wink Samo naglas razmisljanje, znas kad ti je nesto krivo, kad nisi imao nista lose na umu a neko te proglasi neprijateljem Smile

Nemanja, nigde se nisam ni sa kim prepucavao niti isterivao pravdu. Meni je drago da si ti shvatio salu, jer je moj post bila replika na tvoj. Wink Onaj ko ne shvata sale je njegov problem, jedino sto ne bi smeo da reaguje ukoliko se nije uverio u losenamere. Ja na ovome zavrsavam sto se tice teme kavurme Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako to misliš "završavaš" što se tiče kavurme?? Nemoj to nikako! Kavurma je prava stvar! To ti je Srpski Tiramisu bre!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joj kad se setim kad je cale pravio.. Smile A sad bez zezanja, jel ima negde da se kupi? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 22, 2013 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na zelenjaku u mesarama iza glavne pijace i na bajlonijevoj pijaci Laughing Laughing Laughing Detaljno proučeno, kvalitet, cena, ukus Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A cvarci? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
A cvarci? Smile


Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O čvarcima na pp smejanje smejanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
A cvarci? Smile


Link

Evo vam cvarci! A gde je 'leba i lukac??? smeh
I moze lock sto se tice cvaraka, a za kavurmu dogovor na pp! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odo ja na dorucak, ne mogu vise da izdrzim. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 10:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

....uhuhuhuh i pivo posle ovoga .......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 23, 2013 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam cvarke odradio sinoc Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Druzenje - Live chat Lenji Lisac Razno 3 Čet Nov 02, 2017 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Chat Stefan062 Obaveštenja 17 Pet Avg 27, 2010 9:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka chat soba garda011 Obaveštenja 1 Ned Apr 11, 2010 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License