----------------------------------- postarsd Sub Sep 18, 2010 12:48 am Chat ----------------------------------- Poziv za chat.. adje ovde se javljamo i da ulazimo na cat i da pisemo...???moze??? ----------------------------------- Bojan Sub Sep 18, 2010 1:09 am ----------------------------------- Lepa ideja :wink: ----------------------------------- postarsd Sub Sep 18, 2010 1:13 am ----------------------------------- ja vidim da niko ne koristi chat.pa ajde da aktiviramo malo to... ----------------------------------- postarsd Pon Sep 20, 2010 11:35 pm ----------------------------------- Ajde ako neko nesto zna uvezi artemije neka dodje na chat.. ----------------------------------- No 1 Uto Sep 21, 2010 8:41 am ----------------------------------- A sta te interesuje u vezi artemije... ----------------------------------- sale75bgd Uto Sep 21, 2010 12:13 pm ----------------------------------- I nije neka ideja jer ne mozemo svi u isto vreme biti na netu. Jednostavnije je kada udjes na sajt udjes i na chat. Onaj kome trebas ili ko ti treba ce uci kada vidi prisutne na njemu. Ovako, zasto bih ulazio na chat ako na njemu nema nikoga? Pozz ----------------------------------- No 1 Uto Sep 21, 2010 11:49 pm ----------------------------------- Trebalo bi da je tako.......... ----------------------------------- Labeo Bicolor Čet Okt 07, 2010 2:33 am ----------------------------------- Ljudi ajde na chat :D ----------------------------------- Wlayko91 Čet Okt 07, 2010 2:40 am ----------------------------------- aj ;) ----------------------------------- Labeo Bicolor Čet Okt 07, 2010 6:54 am ----------------------------------- "Svi mars na chat" :D ----------------------------------- Fricky`88 Pon Okt 11, 2010 9:07 pm ----------------------------------- ajde neko na chat :) ----------------------------------- chepik Pon Okt 11, 2010 11:48 pm ----------------------------------- Bojane ovaj chat de si stavio bash mi se ne svidja probaj ovaj recimo http://www.gerd-tentler.de/tools/shoutbox/ ----------------------------------- Fricky`88 Pon Okt 11, 2010 11:53 pm ----------------------------------- to na tvom linku je shoutbox, nije isto sto i chat... Ja sam mu predlagao da uvede i shoutbox ali nece... ko da je iz pirot :) - mala sala... ----------------------------------- v!KTOR Uto Okt 12, 2010 12:17 am ----------------------------------- ja bih i predlozio da postavis bojane kao na fejsu caskanje da mozemo da vidimo ko je prisutan na forumu, ----------------------------------- Fricky`88 Uto Okt 12, 2010 12:18 am ----------------------------------- lepo se dole vidi ko je prisutan, samo sto bi bilo lepo kad bi mogo, 2 klika i chat nesto kao private... ----------------------------------- chicaan Uto Okt 12, 2010 12:43 am ----------------------------------- aj na chat :) ----------------------------------- Labeo Bicolor Uto Okt 12, 2010 2:47 am ----------------------------------- Neko za chat? :) ----------------------------------- pazin Uto Okt 12, 2010 3:47 am ----------------------------------- ima li koga :) ----------------------------------- sale75bgd Uto Okt 12, 2010 9:47 am ----------------------------------- Kazem vam ja, ova tema nema smisla... ----------------------------------- Labeo Bicolor Uto Okt 12, 2010 11:21 am ----------------------------------- Nema Sale, ama bas nikakvog smisla... ----------------------------------- Fricky`88 Čet Okt 14, 2010 10:53 pm ----------------------------------- sto je smor kad si sam na chatu, a nema shoutboxa :) ----------------------------------- brzi Sre Okt 20, 2010 5:49 pm ----------------------------------- ajmo na chat ----------------------------------- brzi Čet Okt 21, 2010 11:25 pm ----------------------------------- ajde na chat ----------------------------------- Miroslav95 Ned Okt 24, 2010 1:14 am ----------------------------------- Ajde na chat ----------------------------------- brzi Uto Okt 26, 2010 8:14 pm Re: Brzi ----------------------------------- Ajma na chat ----------------------------------- brzi Sre Okt 27, 2010 5:16 pm ----------------------------------- Ajmo na chat ----------------------------------- brzi Sub Okt 30, 2010 11:29 pm ----------------------------------- Chat ----------------------------------- vlada_nis Ned Okt 31, 2010 12:52 am ----------------------------------- ja bi da se ova tema zatvori ili jos bolje obrise jer nizasta ne sluzi !... bolje je ako nesto treba pozvati putem privatne poruke na cat odredjenog clana ili poslati pp nego ovako bezveze . ovo je ipak ozbiljan forum ----------------------------------- brzi Uto Nov 02, 2010 11:44 pm ----------------------------------- Ajde na CHAT ----------------------------------- brzi Sre Nov 03, 2010 11:24 pm ----------------------------------- Svi na chat ----------------------------------- chepik Pet Nov 05, 2010 8:21 pm ----------------------------------- Bojane mislim da ovo nije loshe https://blueimp.net/ajax/ ----------------------------------- brzi Čet Nov 11, 2010 10:48 pm ----------------------------------- chat ----------------------------------- brzi Uto Nov 16, 2010 1:03 am ----------------------------------- chat ----------------------------------- tami95full Sre Dec 08, 2010 4:25 pm ----------------------------------- Ljudi gde se nalazi chat.....bio je u donjem delu stranice sad ne mogu da ga nadjem...dajte link ili nesto pls...:) ----------------------------------- Wlayko91 Sre Dec 08, 2010 4:28 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/chatbox_mod/chatbox.php Dole je on sve vreme ;) ----------------------------------- darko.potic.33 Čet Dec 09, 2010 4:50 pm ----------------------------------- ko hoce na chat,neka upada ----------------------------------- joca93knj Sre Dec 29, 2010 12:58 am ----------------------------------- treba mi neko ko je mrestio koridoruse na chatu hitno... ----------------------------------- cstefan9 Pet Jan 28, 2011 3:29 pm ----------------------------------- ja kad god upadnem nema nikog na chat.....ajde malo ----------------------------------- boss Sre Apr 06, 2011 1:08 am ----------------------------------- Sta je bilo sa chat-om? Izgleda da ta ideja nije zazivela? ----------------------------------- DiamondDragon Sre Apr 06, 2011 1:50 am ----------------------------------- Moje mišljenje je da bi bilo dobro kada bi postojao čhat na principu da na glavnoj stranici bude mali prostor, u kome bi korisnici ostavljali svoje instant poruke. Mislim da sam na mnogim forumima video takvo rešenje, pa eto, možda nekome bude ideja vodilja. Mislim da bi se na taj način i forum dosta rasteretio, tj. da se za neka banalna i trivijalna pitanja otvaraju nove teme. ----------------------------------- bojan86 Sre Apr 06, 2011 10:07 am ----------------------------------- Bravo DiamondDragon, to je super stvar. Em što bi više ljudi četovali, em što bi to pomoglo forumu da se ne otvaraju neke bzvz teme. Samo ne znam koliko je to izvodljivo na ovom forumu. Verujem da jeste, samo treba znati. (Ne potcenjujem mogućnosti naših Admina :) ) ----------------------------------- Bojan Sre Apr 06, 2011 10:24 am ----------------------------------- To je prvo u planu :wink: Trenutno sam zaokupiran sa doterivajem baze biljaka i riba. Trenutno sam usmeren na sredjivanju sajta jer je bio jako zapostavljan s moje strane. Mozda cak kad zavrsim sa biljkama odradim to posto mi za ovo ostalo vezano za sajt treba malo vise vremena da se sve sredi. ----------------------------------- MiMa987 Čet Apr 07, 2011 1:29 pm ----------------------------------- Super, to je extra ideja :) Jedva cekamo da zazivi :) ----------------------------------- Mello Čet Apr 07, 2011 2:36 pm ----------------------------------- Popularno zvani shoutbox chat, veoma koristna stvar za sajt, pogotovo sa velikim brojem clanova, samo ima jednu malu manu, zavisi od hostinga, tj naloga, koji je prostor i protok mesecni za pocetak a posle i ostale karakteristike hostinga ----------------------------------- grujic96 Sub Apr 09, 2011 11:35 pm ----------------------------------- Moze neko na chat? :D ----------------------------------- stefanovic^v Sub Apr 09, 2011 11:44 pm ----------------------------------- Evo mene ;) ----------------------------------- grujic96 Ned Maj 01, 2011 10:54 pm ----------------------------------- Hoce neko? :) ----------------------------------- MR.ARCHY Ned Avg 07, 2011 6:34 pm ----------------------------------- oce ko na chat ----------------------------------- MR.ARCHY Sub Okt 01, 2011 10:24 pm ----------------------------------- oce li ko????????????????? ----------------------------------- stefanovic^v Ned Okt 02, 2011 1:28 am ----------------------------------- Sto bi na chat kad ima Shoutbox. ----------------------------------- Vlada991 Ned Okt 02, 2011 11:54 am ----------------------------------- Brze je i vide samo ljudi koji su na chatu :P ----------------------------------- MR.ARCHY Pet Okt 21, 2011 7:41 pm ----------------------------------- oce li ko na chat ?? ----------------------------------- Dream Uto Maj 01, 2012 12:54 am ----------------------------------- Neko na chat? ----------------------------------- Dream Sre Maj 02, 2012 1:02 am ----------------------------------- Ima li koga veceras? :) ----------------------------------- florida Pet Jun 22, 2012 9:57 pm ----------------------------------- zasto mi je izbrisan oglas ----------------------------------- Fiber Sub Jun 23, 2012 1:15 am ----------------------------------- Nisi ispostovao neko od pravila. ----------------------------------- GarDon Pon Avg 20, 2012 11:27 pm ----------------------------------- pozz drugari.. jedno pitanjce...kako to da nema ni jedna tema sa recnim ribicama? ----------------------------------- CoFi Pon Avg 20, 2012 11:33 pm ----------------------------------- Zato sto je ovo foum Akvaristike, ne reka... I napisi lepo lokaciju... ----------------------------------- GarDon Uto Avg 21, 2012 12:19 am ----------------------------------- Pitam posto imam recnu ribicu u -akvarijumu?? ... I napisi lepo lokaciju... Mislis da je gramaticki neispravna? ----------------------------------- nemanjask Uto Avg 21, 2012 12:24 am ----------------------------------- Ajde leba ti promeni u Zmajevo. Znam da je pisalo Zmajevo.... :lol: :lol: ----------------------------------- GarDon Uto Avg 21, 2012 5:01 am ----------------------------------- Nije sto si Urednik..nego sto si covek ;) ----------------------------------- GarDon Uto Avg 21, 2012 5:02 am ----------------------------------- Edit: Video sam da ima tema za prepoznavanje svima nama dragih bica,nadam se da cu tamo dobiti konkretnije odgovore. poz ----------------------------------- CoFi Uto Avg 21, 2012 1:49 pm ----------------------------------- Lokacija: utroba Zmaja Tako si napisao.. Da se cudi covek.... :D ----------------------------------- chikavili Pet Nov 30, 2012 11:27 pm ----------------------------------- Prolazim veceras kroz YUBC, vidim neki lokal i unutra akvarijumi. Ja se obradujem, eto nove akvaristicke radnje, pridjem blize kad imam sta da vidim - sede zene i drze noge u akvarijumima sa ribama, a ribe im rade pedikir stopala!!! Procitam tablu: "Fish spa" O boze... rekoh sebi i produzih kuci. ----------------------------------- nikouro Pet Nov 30, 2012 11:48 pm ----------------------------------- Moda koja je aktualna vec par godina u Evropi. Inace, u Aziji se to primenjuje malo duze vreme. ----------------------------------- Redzinald Sub Dec 01, 2012 12:11 am ----------------------------------- Ove godine na letovanju u Grckoj primecen taj slucaj. Nisam smeo da se usudim da sednem jer bi preciklirao vodu sa nogama :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: ----------------------------------- chikavili Sub Dec 01, 2012 12:13 am ----------------------------------- Cuo sam ja za to pre par godina, ali sam cuo da se tako prenose razne bolestine, tipa hepatitis i sida, pa sam mislio da je to zaboravljena prica. Ali, po obicaju, kod nas to stigne "u modu" tek kad u svetu postane dosadno ili zabranjeno, a informisanje nam je 0. ----------------------------------- chikavili Sub Dec 01, 2012 12:15 am ----------------------------------- Nisam smeo da se usudim da sednem jer bi preciklirao vodu sa nogama :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :haha: ova ti je dobra ----------------------------------- Fiber Sub Dec 01, 2012 12:17 pm ----------------------------------- Koje ribe su u pitanju? ----------------------------------- chikavili Sub Dec 01, 2012 12:48 pm ----------------------------------- Garra rufa ili Doctor Fish. U pocetku su ih koristili za lecenje psorijaze. Ribe jedu mrtve celije sa koze, a ne diraju zive i zdrave. Posle je neko skapirao to kao dobar izvor zarade u pedikirskom biznisu. ----------------------------------- nikouro Sub Dec 01, 2012 12:58 pm ----------------------------------- http://hr.wikipedia.org/wiki/Garra_rufa ----------------------------------- nemam ime Pon Maj 20, 2013 9:42 pm ----------------------------------- 51 jedna poruka moram da postignem to :D ne znam kako ? ----------------------------------- nemam ime Pon Maj 20, 2013 9:42 pm ----------------------------------- jel ovde da kucam ili gde ? :D ----------------------------------- nemam ime Pon Maj 20, 2013 9:43 pm ----------------------------------- hocu da probam oglas da postavim ----------------------------------- nemam ime Pon Maj 20, 2013 9:44 pm ----------------------------------- a mogu i ovde da pitam kome trebaju diskusi ? prodajem maticni par ----------------------------------- nemam ime Pon Maj 20, 2013 9:44 pm ----------------------------------- pa ako ima zainteresovanih nek se jave :D:D: ----------------------------------- nemam ime Pon Maj 20, 2013 9:45 pm ----------------------------------- jel ima nekog ovde ? ----------------------------------- nemam ime Pon Maj 20, 2013 9:49 pm ----------------------------------- ima li zivih? ----------------------------------- nemam ime Pon Maj 20, 2013 9:50 pm ----------------------------------- aaaaaaaaaaaa ----------------------------------- plavsic88 Pon Maj 20, 2013 9:51 pm ----------------------------------- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ----------------------------------- srki.acs Pon Maj 20, 2013 10:19 pm ----------------------------------- eeeeeeee :D Jedna poruka vise 8) PS. Ova se ne racuna :D ----------------------------------- Bojan Uto Maj 21, 2013 1:33 am ----------------------------------- eeeeeeee :D Jedna poruka vise 8) PS. Ova se ne racuna :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ----------------------------------- Zhorz Uto Maj 21, 2013 8:46 pm ----------------------------------- idemo nemam ime!!!! jos 48 ----------------------------------- jovica Uto Maj 21, 2013 9:15 pm ----------------------------------- Samo delete i to je to! :zop: ----------------------------------- srki.acs Uto Maj 21, 2013 9:32 pm ----------------------------------- Samo delete i to je to! :zop: Samo ostro i na prvu :zop: ----------------------------------- TeoDos Sre Maj 22, 2013 10:30 am ----------------------------------- Bas me zivo zanima sta bezimeni ima da proda. :) ----------------------------------- nemanjask Sre Maj 22, 2013 10:42 am ----------------------------------- Kavurmu i čvarke :lol: ----------------------------------- TeoDos Sre Maj 22, 2013 10:45 am ----------------------------------- Jos ako ima i slanine "stras Bozja"! :)) ----------------------------------- jovica Sre Maj 22, 2013 11:50 am ----------------------------------- Kavurmu i čvarke :lol: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ViwPIu7XA4[/youtube] :smeh: ----------------------------------- Looniz Sre Maj 22, 2013 1:22 pm ----------------------------------- Samo se vi zezajte, Nikouro ce sve da vas po kratkom postupku opredeli kao nepozeljne na ovom forumu ;) Mnogo se salite.. I ja se nasalih u shoutbox-u pre nekoliko dana a on meni "ja sam prepametan za ovaj forum".. Inace sala je bila na istu temu istim ovim klipom ;) Mozda covek ne voli kavurmu.. ----------------------------------- sumi Sre Maj 22, 2013 2:15 pm ----------------------------------- .......e ono je bilo o potapanju kupusa a ne o kavurmi,a ja sam trazio cvarke koliko se ja secam ...:):):):) ----------------------------------- Looniz Sre Maj 22, 2013 2:31 pm ----------------------------------- Ma sasvim nebitno oko cega je bilo, ja se nasalio i smile na kraju recenice stavio upravo da pokazem da je rec o sali. Ponekad vole neki ljudi da se prave pametni, u tome je stvar ;) Izvinjavam se za off, ali nisam mogao da ne upadnem u razgovor, krivo mi je sto me je "neko ko nije razumeo salu" opredelio kao nepozeljnog ovde gde sa vec mnogima imam prijateljski odnos, a i volim da pomognem i podelim se sa onim sto znam i sto sam i ovde naucio ;) ----------------------------------- nemanjask Sre Maj 22, 2013 3:12 pm ----------------------------------- Looniz, ne vidim razlog za isterivanjem pravde, nije u pitanju nikakva namera i neka ostane na tome, ne bi bilo ni prvi ni poslednji puta da neko namerno provocira pa je tako i Nikouro reagovao, nema razloga za prepucavanjem jer je ovo forum gde svi mogu da kažu svoje mišljenje, Nikouro nije video poruku gde sam se ja našalio na konto klipa pa je pomislio da provociraš, nije ništa loše uradio i ništa loše mislio. Ajde da ostane na ovome i da prekinemo prepucavanje. ----------------------------------- TeoDos Sre Maj 22, 2013 3:24 pm ----------------------------------- Ama ljudi dajte da vidimo posto su ovom bezimenom kavurma, cvarci i slanina. ;) Opustite se bre. ----------------------------------- Looniz Sre Maj 22, 2013 7:47 pm ----------------------------------- Ja opusteniji nego ikad. ;) Samo naglas razmisljanje, znas kad ti je nesto krivo, kad nisi imao nista lose na umu a neko te proglasi neprijateljem :) Nemanja, nigde se nisam ni sa kim prepucavao niti isterivao pravdu. Meni je drago da si ti shvatio salu, jer je moj post bila replika na tvoj. ;) Onaj ko ne shvata sale je njegov problem, jedino sto ne bi smeo da reaguje ukoliko se nije uverio u losenamere. Ja na ovome zavrsavam sto se tice teme kavurme ;) ----------------------------------- nemanjask Sre Maj 22, 2013 8:57 pm ----------------------------------- Kako to misliš "završavaš" što se tiče kavurme?? Nemoj to nikako! Kavurma je prava stvar! To ti je Srpski Tiramisu bre! ----------------------------------- Looniz Sre Maj 22, 2013 10:44 pm ----------------------------------- Joj kad se setim kad je cale pravio.. :) A sad bez zezanja, jel ima negde da se kupi? :) ----------------------------------- nemanjask Sre Maj 22, 2013 11:55 pm ----------------------------------- Na zelenjaku u mesarama iza glavne pijace i na bajlonijevoj pijaci :lol: :lol: :lol: Detaljno proučeno, kvalitet, cena, ukus :lol: :lol: ----------------------------------- TeoDos Čet Maj 23, 2013 12:10 am ----------------------------------- A cvarci? :) ----------------------------------- sumi Čet Maj 23, 2013 10:01 am ----------------------------------- A cvarci? :) :bravo: :bravo: :bravo: ----------------------------------- nemanjask Čet Maj 23, 2013 10:26 am ----------------------------------- O čvarcima na pp :smejanje: :smejanje: ----------------------------------- jovica Čet Maj 23, 2013 10:34 am ----------------------------------- A cvarci? :) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ViRJdQCFo3g[/youtube] Evo vam cvarci! A gde je 'leba i lukac??? :smeh: I moze lock sto se tice cvaraka, a za kavurmu dogovor na pp! :lol: ----------------------------------- TeoDos Čet Maj 23, 2013 10:36 am ----------------------------------- Odo ja na dorucak, ne mogu vise da izdrzim. :) ----------------------------------- sumi Čet Maj 23, 2013 10:48 am ----------------------------------- ....uhuhuhuh i pivo posle ovoga ....... ----------------------------------- chikavili Čet Maj 23, 2013 11:53 am ----------------------------------- Ja sam cvarke odradio sinoc ;) ----------------------------------- TeoDos Pet Maj 24, 2013 1:31 pm ----------------------------------- Ja sam znao da ce ovaj sportski ribolov da krene pogresnim putem. :) Cuj "poljubi i pusti!" http://www.hookedupfilms.com/wp-content/uploads/2010/07/1234.jpg ----------------------------------- florida Čet Avg 15, 2013 10:13 pm ----------------------------------- neznam sta se desava forum je izmenjen i izlaze neki prozori non stop molim urednike da to izmene ili se to desava samo meni pa neka mi jave na pp da znam o cemu se radi ----------------------------------- chikavili Čet Avg 15, 2013 10:17 pm ----------------------------------- Meni nista niti je promenjeno, niti mi iskacu prozori. Ocigledno si ti pokupio neki malware koji ti sad prav probleme. ----------------------------------- chikavili Pet Avg 23, 2013 9:45 am ----------------------------------- Nesto mi jutros pade na pamet slucaj s' pocetka moje akvaristicke karijere pre skoro godinu dana... Nasao sam se sa Reventonom da menjam amazonce za neku granu, obavimo to i svako krene na svoju stranu. Posle par minuta zvoni mi telefon i zove me kum - Gde si kume, sta radis? - Evo, nasao se sa nekim likom, menjao puzeve za suvu granu ... nekoliko sekundi pauze - Jel' se ti drogiras? :D ----------------------------------- Bojan Sub Avg 24, 2013 6:50 am ----------------------------------- Mi te razumemo :D Tako sam ja isao jednom i jednu prodavnicu da uzmem hranu za pse kojom bi hranio grindale. Upadam i trazim neku najjeftiniju i zena mi pokazuje koju ima i kaze nesto o njoj, reko moze a ona me pita jeste sigurni da cete tu. Verovatno je neka najgora pa bila u cudu, reko bas tu. Zavrsim ja to sve i posle na prvom buskom stajalistu sreo jednog drugara i pita me sta ima reko kupovao hranu za pse ali se cudi sta ce mi jer nemam psa. Reko kupovao hranu za pse da bi hranio crve :> On me gleda :D pa sam mu objasnio taj lanac ishrane :) ----------------------------------- jovica Sub Avg 24, 2013 6:54 am ----------------------------------- Cudna smo mi sorta, ali mislim da smo generalno ok ljudi, dosta drugara sam sreo i sa ovog foruma, a i ovako, i moram reci da su dosta kvalitetni kao ljudi, sto mi se svidja! :bravo: Mada imamo taj epitet "cudni"! :) ----------------------------------- gotika Pet Sep 20, 2013 10:47 pm ----------------------------------- http://www.hookedupfilms.com/wp-content/uploads/2010/07/1234.jpg[/quote] to se zove vodenje :bravo: :bravo: ljubavi sa ribom ----------------------------------- materijalmen Ned Okt 20, 2013 5:55 pm ----------------------------------- Ljudi kako mogu da pronadjem svoje postove na forumu? ----------------------------------- simici789 Ned Okt 20, 2013 5:59 pm ----------------------------------- Odes na svoj profil i pogledas poruke clana, ili odes u pretragu, uneses tvoje ime u pretragu po clanu, ako zelis odmah da vidis i postove cekiras opciju Prikazi poruke. ----------------------------------- Djura Vujanic Ned Okt 20, 2013 8:31 pm ----------------------------------- Svi u sisatovac :fish: ----------------------------------- jasnadok Pon Nov 04, 2013 8:12 pm ----------------------------------- Odes na svoj profil i pogledas poruke clana, ili odes u pretragu, uneses tvoje ime u pretragu po clanu, ako zelis odmah da vidis i postove cekiras opciju Prikazi poruke. ja ove opcije uopšte ne mogu da pronađem :cry: a ne mogu ni da nađem na koje sam se sve teme prijavila da pratim :roll: ----------------------------------- Bojan Pon Nov 04, 2013 9:10 pm ----------------------------------- Klikni ovde na svoj profil a zatim na pretrazi poruke ovog clana. Na kraju kao rezultat dobijes ovo: http://www.akvarijum.org/forum/search.php?search_author=jasnadok ----------------------------------- jasnadok Pon Nov 04, 2013 10:29 pm ----------------------------------- Hvala Bojane, ubih se tražeći, greška je bila što sam ja išla uvek preko gornjeg linka na profil i onda dobijem samo opcije za izmenu profila. Hvala :P ----------------------------------- TeoDos Pon Nov 11, 2013 9:55 am ----------------------------------- Kao sto na kraju snimka kaze: "Kada ste vi poslednji put ucinili dobro delo?" [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TzBInt4zljQ#t=108#t=314[/youtube] ----------------------------------- jovica Pon Nov 11, 2013 11:01 am ----------------------------------- Takvo je vreme doslo, padne covek na sred puta, niko da pomogne.... kad god se nadjem u prilici da pomognem, rado to cinim, ljudima ,a i zivotinjama.... :bravo: ----------------------------------- TeoDos Pon Nov 11, 2013 11:03 am ----------------------------------- Mene je licno snimak odusevio tj. ljudi na njemu. ----------------------------------- jovica Pon Nov 11, 2013 11:09 am ----------------------------------- Meni je delovalo kao da je malo iscenirano, ali je bitan efekat koji postize, treba malo probuditi nasu savest, mnogo smo se udaljili jedni od drugih, brz tempo zivota, problemi, kriza, zaboravljamo i gubimo ono bitno u nama LJUDSKOST i saosecanje za drugog u nevolji. U danasnje vreme, osecanja se karakterisu kao slabost. Tezi se da budemo terminatori bez emocija, da radimo i trosimo sto vise... "Gramzivost i pohlepa" [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4sni_OTPzTs[/youtube] ----------------------------------- pakonja Pon Nov 11, 2013 12:13 pm ----------------------------------- Ja se trudim da uvek stanem kada se neko priblizava pesackom prelazu a pogotovo ako je to neka starija osoba i mogu vam reci da u 90% slucajeva me iste te starije osobe socno opsuju sto sam stao i pokazuju da vozim dalje a ujedno i vozaci koji su iza mene su besni samo trube itd.. ali ja ne marim... moje misljenje je da je to normalno raditi a kome smeta neka trubi i psuje - njemu na cast. Znate kako, dosla su jako teska vremena, ljudi su se promenili (na gore) i nikada ne znas na kakvu budalu ces da naletis... jednom prilikom sam pretekao jednog deku koji je vozio biciklu neposredno pre lezeceg policajca i kako sam se udaljavao 2-3m on je naisao na lezeceg policajca i pao... kada sam u retrovizoru video da pokusava da ustane kao kornjaca kada padne na ledja vratio sam se nazad i pomogao sam mu. U blizini su bili jos neki ljudi i klinci koji su samo stojali i gledali a jedan majmun se zaleteo sa crnim golfom (zatamljena stakla) i samo sto nas nije obojicu pokupio... Posle toga kada sam kretao razmisljao sam malo o mom postupku i o tudjim postupcima u takvoj situaciji... i mogu vam reci da sam tada ladno mogao da izvucem deblji kraj... kako je besparica taj deka je mogao ladno da se valja jos malo po putu i da kaze kako sam ga ja udario a ovi pored su videli kako ga preticem i on pada... i tako od dobrog dela mozes da nadrljas... Mozda ovo sad izgleda kao preterivanje sa moje strane ali realnost je takva da ima mnogo slucajeva gde ljudi namerno iskoce ispred auta da ih "udaris" i onda te tuze za odstetu itd. ----------------------------------- jovica Pon Nov 11, 2013 12:38 pm ----------------------------------- Vise puta mi se dobrocinstvo lupalo o glavu, ali kad se nisam "opametio" do sada, sad je kasno! :) ----------------------------------- jasnadok Pon Nov 11, 2013 5:39 pm ----------------------------------- Mislim da mi roditelji prvenstveno treba da utičemo na svoju decu pa da im ličnim primerom 'objasnimo' šta nam valja činiti. Svako od sebe i svog najužeg okruženja, tako se stvari menjaju. ----------------------------------- pakonja Pon Nov 11, 2013 5:58 pm ----------------------------------- Tacno tako Jasna... 90% vaspitanja dolazi iz kuce... ostatak je skola+drustvo+televizija... ----------------------------------- jasnadok Pon Nov 11, 2013 7:38 pm ----------------------------------- Da, ali opet je tu roditelj da zaštiti dete od štetnog uticaja društva, tv-a i igrica... koliko god može. ----------------------------------- jasnadok Sre Nov 13, 2013 1:37 pm ----------------------------------- Ljudi, čitam i čitam, a onda još čitam, zbrka mi u glavi već od ovog foruma :shock: Koji su tipovi aq, koja su pravila pri scape-u... ima li takva neka tema, ne mogu da nađem. Gde se stavlja kamenje, kako se koriste određene biljke, i kako uopšte kombinovati... :pomoc: I kako se zovu aq tipa: http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_53243945_ada.aquascape.32r.jpg ili http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_65921076_amano_2%20%281%29.jpg To mi se mnogo sviđa.. :wink: ----------------------------------- jovica Sre Nov 13, 2013 2:51 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/iwagumi-t514.html ----------------------------------- jasnadok Sre Nov 13, 2013 3:49 pm ----------------------------------- Hvala Jovice :bravo: ----------------------------------- jovica Sre Nov 13, 2013 4:17 pm ----------------------------------- Tu smo da se pomazemo koleginice, nema na cemu! :zop: ----------------------------------- jasnadok Sub Nov 16, 2013 2:50 am ----------------------------------- Ne znam da li ima tema 'pomoć početnicima oko foruma' ali meni bi definitivno trebala jedna takva... nisam je našla pa vas ovde molim za pomoć. Kako da vidim listu tema koje pratim? I kako da pogledam profil drugog korisnika ako mi nije trenutno na ekranu, preko pretrage ne mogu da nađem po imenu. Ne mogu da listam 'Listu članova' koja ima skoro 200 stranica... ----------------------------------- Cvrc Sub Nov 16, 2013 12:13 pm ----------------------------------- Nikako dok se ne unapredi forum :) ----------------------------------- Maxy xD Pet Jan 02, 2015 6:47 pm ----------------------------------- Jel se radi na unapredjivanju chata? ----------------------------------- anebojsa Pet Jan 02, 2015 8:33 pm ----------------------------------- Mislim da mi roditelji prvenstveno treba da utičemo na svoju decu pa da im ličnim primerom 'objasnimo' šta nam valja činiti. Svako od sebe i svog najužeg okruženja, tako se stvari menjaju. Potpisujem svako slovo ovde napisano! ----------------------------------- Acika1 Čet Mar 10, 2016 12:49 pm ----------------------------------- I nebi bilo lose kad bi se za postove postavila opcija "izmeni" Svakome moze da se desi da pogresi ,a ispravke nema.A ako napises 2 posta za redom, kazu ti da spamujes :) ----------------------------------- nesa69 Čet Mar 10, 2016 10:05 pm ----------------------------------- Gde su ti to rekli? Na tebi je jedino kada ćeš da klikneš na dugme pošalji. Ako baš treba neko spajanje postova, izmena i slično, lepo napišeš i srediće se. Procunjaj po Obaveštenjima, ima negde zašto nema izmeni opcija. Inače i na drugim forumima je kako gde sa tom opcijom. ----------------------------------- Acika1 Pet Mar 11, 2016 1:14 am ----------------------------------- Ma sve je ok i sve te razumem...ja cesto kucam sa telefona pa se desi da pogresim jer mi mob. saam kopira i ubacuje neke reci.Onda covek ispadne nepismen ili neke reci ne razumemo... Eto,samo sam se pitao,onako na glas ;) ----------------------------------- nesa69 Pet Mar 11, 2016 12:17 pm ----------------------------------- Bilo je to još odavno, nisam ni pratio forum tada pa nemam pojma o čemu se radi. Ako ti znači, isto sam pitao što i ti :) Od nekih 4 foruma ukupno koja obiđem na jednom može, na drugom ne može, na trećem može nekih 10-tak minuta nakon što si poslao ... ----------------------------------- Acika1 Pet Mar 11, 2016 11:55 pm ----------------------------------- hehe,vidim... :) pa ima foruma gde ne moze al' ja eto,pitah onako u prolazu :D