Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cikliranje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ilija1805
Akvarista


Opomene: 3
Registrovan: 27 Jun 2011
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzecu ovo OK;

-Sera Nitrivec 100m
-Sera Aquatan 100ml
-Tetra Bactozym
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 1:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne treba da preterujes.
Cikliraj aq 20-25 dana i ubaci eventualno Aquatan,nista drugo ti ne treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 2:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje licno misljenje da ti nista od toga ne treba jer sve su to obojene vodice, prenaduvanai brendirani buckuris.

Sve svoje akvarijume sam ciklirao bez hemikalija pa im nista ne skodi.

U pocetku sam i ja mislio da je to super ali vremenom kako sam experimentisao video sam da to i nije bas nesto, zato bolje te pare sto ces da bacis na tu hemiju iskoristi za nesto mnogo pametnije.

Dobra podloga i dobro svetlo recimo, neka neobicna ribica kasnije ili sta god drugo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Ilija1805
Akvarista


Opomene: 3
Registrovan: 27 Jun 2011
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2011 3:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok zapocetak uzecu samo
-Sera Nitrivec 100m
-Sera Aquatan 100ml
I to je to nije mnogo skupo Ali trebace mi za brze cikliranje a nemam od koga da nadjem vodu tj kulturu.. Niti vremena ali kada vec idem sve da kupim ni to mi nece soditi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nov pocetak, pravilno cikliranje Nebojsa92 Početak u akvaristici 9 Pet Jan 04, 2019 5:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cikliranje novog akvarijuma rio180 ASX Početak u akvaristici 4 Sre Apr 18, 2018 9:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka cikliranje bogdan123456 Početak u akvaristici 22 Pet Mar 24, 2017 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cikliranje isako Početak u akvaristici 5 Čet Dec 25, 2014 8:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cikliranje i alge.. Glavash Početak u akvaristici 1 Čet Apr 10, 2014 9:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License