Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cime zalepiti rasprsivac??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tosa
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Jun 2013
Poruke: 7
Lokacija: Srbobran

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2013 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlepio se rasprsivac na samom pocetku creva. Cime to moze da se zalepi,a da nije silikon za akvarijume jer ne mogu nigde da ga nadjem.

Image

to je ovakav.


Poslednji izmenio Blue dana Čet Jul 25, 2013 11:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2013 8:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2013 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zezaš da bi se zezao oko lepljenja, a novo košta 290 dingera??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2013 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Običnim silikonom, npr. Beorol Univerzalni silikon. Samo sačekaj dan-dva neka se osuši.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2013 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne moras da lepis samo uglavi taj gumeni deo u te cepove sa strane.
Ja sam takav skracivao na manje komade i nisam nista lepio samo uglavis i radi ko zmaj Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tosa
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Jun 2013
Poruke: 7
Lokacija: Srbobran

PorukaPoslao: Pet Jul 26, 2013 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na informacijama Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cime hraniti mladj nebojsar Razmnožavanje 10 Uto Maj 12, 2020 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka sta sa cime moze gotika Ostali Stanovnici 4 Pet Mar 13, 2020 3:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum propusta na spoju - cime pr... Zivadin Uradi Sam (DIY) 18 Sre Mar 11, 2020 9:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako cistite dno akvarijuma i cime? ValentinaTina Početak u akvaristici 5 Čet Feb 06, 2020 11:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ATMAN unutrasnji filter - Cime ga &qu... uki01 Filteri i pumpe 9 Sre Feb 05, 2020 11:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License