Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 cirkulacija vode Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zed
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 69
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li je dovoljna pumpa atman at-301 za poboljsanje cirkulacije u akvarijumu od 100l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa racunaj ovako ... pumpa treba da ti okrene pet puta zapreminu akvarijuma za jedan sat ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zed
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 69
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je logicno razmisljanje za filtraciju ali ovo je za poboljsanje cirkulacije i stajace u samom akvarijumu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rille
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2010
Poruke: 137
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je rečeno kada sam kupovao pumpu (motornu glavu) da treba tri puta u toku sata, mislim da okrene Smile...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zed
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 69
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ova je pumpa deklarisana na 230l/h,meni se iskreno dopala jer je stvarno malih dimenzija i ne bode toliko u oci .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Losi parametri vode..Molim savet DraganNikolic Početak u akvaristici 4 Ned Okt 06, 2019 10:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY preciscavanje vode Doksas Uradi Sam (DIY) 55 Pon Apr 15, 2019 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License