Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CO2 komplet preporuke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2016 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aca 79 ::
To mu dodje kao neki holender. Raspitaj se se tamo gde punis bocu. Licno sam ih vidjao u radnjama za vodovod al nisam siguran da je isti kao i za bocu.


tacnije,to je dupla nipla Very Happy

mislim da ce ti trebati nipla sa milimetarskim navojem a to neces naci u prodavnicama vodovodne opreme
pre nadji neku radnju koja prodaje opremu za hidrauliku ili pneumatiku...

ponesi em.ventil ili regulacioni ventil pa probaj na licu mesta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2016 4:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2016 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu da nadjem to kod mene u gradu, nadjoh neke po online prodavnicama ali me bune dimenzije, imaju od 1/4"X1/4" i 3/8"X3/8" takodje i 1/2 , 3/4 itd itd
Zna li neko mozda koja je meni potrebna pa da narucim?

Papaluza ti si montirao iglicasti i vrv si koristio duplu niplu znas li mere mozda kad si kupovao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2016 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako je uopste colovski navoj onda je najverovatnije 3/8"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2016 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam direktno montirao iglicasti, posto je sa jedne strane navoj a sa druge izlaz za crijevo na mom iglicastom... ne znam sta a ti kazem.
Izmjeri sublerom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2016 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos uvek nisam uspeo da nadjem ali mozda i ja mogu tako kao ti Papaluza da namontiram, na jednom stranom forumu nadjoh da ne treba nista osim kljuca za odvrtanje...sutra cu bas da probam da odvrnem deo gde idu creva i na EMV i na manometru...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2016 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve sam skidao i montirao francuskim kljucem, nije neka filozofija.. e sad ako ti estetika nije bitna ostavi to tako ne cimaj se kad vec radi kako treba sve
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Mar 15, 2016 5:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I to sto kazes, neka ga ovako dok se ne isprazni boca pa cu onda u punionici zamoliti da fino spoje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2016 2:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad vidjeh da na sajtu Aquashop.rs ima bas taj nastavak u co2 komponentama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 18, 2016 2:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ali klasika: trenutno nema na zalihama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Komplet akvarijum Sale Ponuda 1 Sre Dec 16, 2020 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jacina motorne glave-Preporuke djilepfc1970 Filteri i pumpe 5 Uto Sep 15, 2020 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuke za akvarijumsko bilje andrija88 Početak u akvaristici 2 Sub Apr 21, 2018 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Co2 sistem komplet papaluza1 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jan 20, 2018 11:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License