----------------------------------- Baia Uto Mar 19, 2019 11:01 pm ----------------------------------- Koje visoke pritiske? U tom crevu ce ti biti pritisak 1-3bar ne više od toga... Nema potrebe da bacate pare na neka specijalna creva. Upravo...a receno mi je da je atestirano na pritisak boce....dakle 60 i kusur bara. Sad koga zanima da li je tacno neka proba direktno da prikljuci pa vidi dal ce da zvajzne kao sto obicno silikonsko crevo zvajzne i na 3 bara....inace cena poprilicno smesna....par evra 3 metra, nista specijalno skuplje od obicnog silikonskog... Jos da podelim iskustvo sa obicnim silikonskim crevom. Naime koelga sa ovog foruma Bogradn Berkut, koji mi je ujedno i komsija je imao poverenja u moje znanje oko CO2 opreme pa me pustio da mu povezem sistem, to je bila ventilska grupa sa manometrima za CO2 varenje, posto joj je izlaz neprecitzan hteo sam da na njega vezem iglicasti vetil koji sam kupio na eBay-u....naravno povezao sam silikonskim crevom....nije mi na pamet palo da to tako ne moze.....ljudi moji to je toliko puklo da smo i ja bogdan prvo morali da dovrsimo pivo pa da nastavimo dalje od soka.....inace izlazni pritisak je mozda, ponavljam MOZDA bio malo veci od 3 bara ali svakako nije bio 60 bara koliko ima u boci.......E sad sem puknutog creva nije bilo nikakve stet, i cenim da sve ponovimo jos 100 puta opet ne bi bilo nikakve materijalne stete ali opet nemojte se zezati bespotrebno evo ja sam probao pa se usrao....verujte mi na rec!