Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CO2 - punjenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovani,
molim vas da iznesete vasa iskustva vezana za punjenje boca ugljen dioksidom, vezano za ove nase svrhe, a u cilju informisanja kolega.
Slobodno navedite za i protiv, kako dobra, tako i losa iskustva.
Hvala.

Evo ja cu poceti.
Uglavnom sam punio bocu od 3l u Messer-u (bivsi Tehnogas). I ako su odavno privatna firma, dobri duh komunizma ih jos uvek nije napustio, zajedno sa svim navikama koje predstavlja.
Kada je u pitanju ljubaznost, niti sam sta posebno ocekivao, niti dobio. Onako, srpski prosek.
Najveci problem je sto ne mozete platiti kolicinu manju od 10kg, sto je svakako problem za nas akvariste koji mahom imamo boce ispod 5kg. Obzirom na ovo, platicete 10kg, a dobiti 2 ili 3 ili kolika je vec boca, sto je, u najmanju ruku, nekorektno. Cena za tih 10kg mislim da je nesto ispod 1000 dinara, ali odavno nisam punio, pa se ne secam tacno.
Osim punjenja gasa, kod njih mozete nabaviti i neke delove opreme, dobiti adekvatan servis i atest.


Poslednji put izmenio Blue dana Pet Sep 06, 2013 7:57 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

voodookv
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2013
Poruke: 53
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2013 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja takodje u Messeru punim, ali sam iz Kraljeva. Mozda im ljubaznost nije jaca strana ali profesionalnost jeste. Za pola sata su mi ispitali bocu, promenili ventil, ocistili i napuli CO2 i dali atest na 5 godina, i za sve to sam platio oko 1600 din. Boca je od 7lit.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Atanas011
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2010
Poruke: 320
Lokacija: Beograd - Medak

PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2013 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja pre neki dan napunio ovde kod mene u "Vatrospremu" bocu od 2kg - 500 din.
Punio i ranije, zadovoljan uslugom.
Nalaze se u Kumodraškoj ulici, preko puta "Soko-Štarka".
Takođe atestiraju boce, ko želi, a mislim da ih i prodaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2013 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pallmall ::
Dobanovačka 56, Zemun.


trba ::
Messer Rakovica, 830 di. 2kg


Poslednji izmenio Blue dana Pet Sep 06, 2013 8:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2013 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja svoju bocu punim u Zemunu, u Dobanovačkoj. Moja iskustva sa njima su kako tako. Boca mi nekad traje preko tri meseca, a nekad izdrži jedva mesec ipo dana. A cena im je odokativna, od 280din. do 400din., kako se kome zalomi da naplati. Inače ja imam bocu od dva kilograma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Pet Sep 06, 2013 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja punim bocu u zemunu na pomenutoj adresi i zivim preko puta njih moze se raci komsije ali sada ne mogu da ih nesto posebno pohvalim,kako je kolega napisao nekada mi boca traje duze nekada krace jedino sto su meni uvek isto naplacivali.Tu je inace ranije radio jedan stariji gospodin koji je uvek bio korektan a od kada je par novih ljudi u igri usluga je losija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 11, 2013 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene zanima gde Novosadjani pune svoje boce? (posedujem bocu od 5kg)
Danas sam zvao Messer u NS i rekli su mi da bi je punili na 4kg i da je cena za tu uslugu 800Din iskreno malo mi je puno ali ajde...
Pitao sam ih za atesti rekli su mi da ne vrse oni u Ns nego ih salju negde i ceka se na to oko mesec dana,a cena atestiranja boce je 5.000din.
Pored pomenute boce posedujem jos jednu malu bocu od oko 0.5kg (idealna za neki nano akvarijum) ali ta boca nije atestirana,a iskreno jako mi je puno da dam za tu da kazem glupost 5.000din pa me zanima da li neko zna gde bih i kako bih mogao da napunim tu malu bocu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 02, 2013 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo sam danas pokusao da napunim ili zamenim bocu CO2 (3 kg) u Cryogasu, Beograd. Iskustvo je sledece. U ulici Dragoslava Srejovića moguce je zameniti praznu bocu drugom punom (preporuka za one kojima uskoro istice atest) ali trenutno nemaju boce od 3 kg (cena za 5 kg je nekih 700 dinara). U pokusaju da ipak danas napunim bocu uputio sam se u njihovu poslovnicu na Pancevackom putu gde su mi rekli da je moguce napuniti bocu ali po dolasku tamo saznao sam da je punjenje moguce samo pre podne radnim danom.
Eto, to bi ukratko bilo to... Nisam uspeo bocu da napunim, ali se nadam da ce nekom ove informacije koristiti ili mu pak ustedeti vreme Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Sre Sep 17, 2014 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zna li neko gde u Nišu mogu da se napune boce sa CO2?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sre Sep 17, 2014 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam bas pitao ortaka gde puni(o) boce, i kaze u nisu kod buvlje pijace negde...
E sad, posto ja vrlo slabo poznajem nis, pretpostavljam da je u oblast gde je jevrejsko groblje .... tako nekako...
Takodje mi spomenuo ortak i da je bilo u najavi da se ta firma koja puni gas preseli nekud...
Meni isto frka u aleksincu, nemam gas vec 2-3 nedelje i nikako da stigne u vatrogasnu stanicu gde inace punim bocu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Ned Okt 12, 2014 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imate nekog ko bi vam ucinio ovakvu uslugu za kes ili za dzabe svejedno - malu bocu mozete napuniti pretakanjem iz vece.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejan83
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2011
Poruke: 46
Lokacija: Beograd, Altina

PorukaPoslao: Sub Okt 31, 2015 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tema je malo zastarela, ali evo da je osvezimo novim informacijama iz prve ruke...napunio sam pre desetak dana co2 bocu od 2kg na Cryogasu u Krnjaci i cena tog zadovoljstva kod njih iznosi 260 dinara. Bocu sam odneo, sacekao dva minuta dok su je napunili i odmah je uzeo nazad. Jos mi samo preostaje da vidimo koliko ce dugo da traje i koliko dobro je napunjena ista...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Sub Okt 31, 2015 5:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Taj beograd druga drzava...
U Zajecaru najozbiljnija firma za te stvari samo menja boce - nema punionicu.
Atest je oko 4000 i ceka se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Sub Okt 31, 2015 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odlična tema ,nema veze što je starija....
jel zna neko gde je u novom sadu najjeftinije punjenje i atest ??
boca je od 2kg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Okt 31, 2015 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja vec 2 godine redovno punim bocu od 2l u Loznici i to na 2 mesta.Kad jedan neradi drugi radi.Niko mi nikada nije trazio atest.Samo se nasmeju kad me vide i kazu evo ga onaj akvarista dosao po doping za svoje akvarijume Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka CO2 Punjenje Novi Sad sstanko78 Ostala oprema 0 Sub Avg 28, 2021 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Punjenje boce za co2 pallmall Ostala oprema 11 Pet Feb 08, 2013 5:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License