Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CO2 set Biom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
SasaB.
Akvarista



Registrovan: 03 Okt 2016
Poruke: 27
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sub Okt 14, 2017 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razmisljam da uzmem CO2 Set (Biom CO2 komplet 2000 M)

U kompletu dolazi:
CO2 boce 2000 g (nemčka proizvodnja), napunjena
Regulacioni ventil sa dva manometa i igličastim ventilom
Magnetni ventil za regulaciju dodavanja CO2 u akvarijum
Keramički difuzor
3 m CO2 cev
CO2 protipovratni ventil


Interesuje me da li neko ima ovaj set i kakava su iskustva...

Najvise me interesuje situacija oko CO2 boce.

Kod mene u Jagodini su rekli da mogu da napune bez problema ako je ventil standadni ( 1/2 cola), ali nikako nisam mogao da provalim tehnicke specifikacije oko boce ( da li je standardni ventil ili nije)

Prodavac mi kaze da je standardni ( ali nije mogao da potvrdi 1/2 cola) kako su meni rekli gde bih punio bocu.

Unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 14, 2017 1:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sub Okt 14, 2017 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cak i da promer ventil odsupta od standarnog pola cola imas reducire pa mozes da napravis da bude pola cola. A po meni je boca ko boca. Da li je nemacka ili bugarska, bitno da je konstruisana za CO2 gas pod pritiskom i da je atestirana (odradis atest), jer ipak je unutar kuce i mogu samo da zamislim posledice da ne daj boze pukne...
Ostalo od prikljucne opreme je samo bonus i ne mora da se cimas oko naknadnih troskova jer je verovatno jeftinije u kompletu nego zasebno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biom filtracioni sunđeri Aquashop Aquashop 0 Sub Mar 25, 2017 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biom koral i reef grane Serene Sky Morska Akvaristika 0 Čet Mar 02, 2017 6:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biom podloga i crni poster za aq stukolovac Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jun 09, 2015 10:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biom Lavagran marjanb021 Ostala oprema 2 Ned Apr 01, 2012 4:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License