----------------------------------- m.vlacina Čet Okt 25, 2018 7:35 am ----------------------------------- Mozes uzeti manometar posebno, iglicasti posebno, a mozes sve djuture. Ja sam uzeo iglicasti i manonetar odjednom, zato sto sam uzeo od istog lika. Mislim da ovde ne mozes da napravis neke ustede ako kupujes odvojeno, osim ako ides na kp i trazis bas nesto da bude ispod cene, ali kod co2 opreme je cena prilicno standardna, i nema nekih vecih varijacija. Mozes probati svakako. Sto se tice elektromagnetnog on je opcija, neko ima neko ne. Razna su to misljenja da li treba gasiti co2 nocu, ili ne, guglaj malo na netu o tome. Ja licno ne gasim co2 nocu i nemam EM ventil i nemam problem sa co2, odnosno ribe nemaju problem sa co2. Difuzor kupi neki kvalitetan, nemoj da gledas one kineske sa alija, od 3 dolara, jer su stakleni i mogu da puknu. Gledaj neki akrilni (Tropica, Ista), ili ako hoces inox, ali to je vec egzotika. Ako uzmes neki 3 u 1 resio si i brojac mehurova i nepovratni ventil, sto je skroz okej stvar, prilicno prakticno. Crevo je standardno za co2, dosta tvrdje i kruce od obicnog.