----------------------------------- FEK@ Pet Jun 26, 2015 9:43 am cooler 220v ----------------------------------- da li ima neko iskustva sa ovim kulerom? :roll: http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/507801681/FP-108EX-S1-B38W-AC-220V-38W-15CM-15050-ac-Cooling-Fan.jpg potrebno je samo da se zakaci na buksne i utikac... ----------------------------------- nzivkovic Pet Jun 26, 2015 11:07 am ----------------------------------- Juče sam ga video kod jednog kolege, hladi kao blesav ali je i malo bučan. ----------------------------------- mavejic Pet Jun 26, 2015 6:10 pm ventilator ----------------------------------- Hladi odlicno, jedino sto je dosta tezi od kulera za racunar, posto je metalno kuciste. Sto se tice buke verovatno zavisi od proizvodjaca. Ako ti treba poslacu ti na pp gde sam pazario. ----------------------------------- Fricky`88 Pet Jun 26, 2015 9:29 pm ----------------------------------- To su ti odlicni ventilatori, raznih jacina, koriste se za male frizidere koje vidjate po kaficima itd. Jedna od najboljih marki pored Elco (generalno naj najbolja marka za sve ventilatore) je i Sunon za te male... Na boku uvek imas strelicu za smer kretanja vazduha pa ga tako i postavljas... Ja mislim da ja imam neki negde po delovima od frizidera i alata, planirao sam da ga postavljam ali sam nasao jos zgodnije... Neznam kako bi se ponasali u uslovima sa povecanom vlagom, ali i u frizideru ima vlage tako da bi trebalo da bude ok... Nisam video sliku, ali to ti je dosta jak ventilator za frizider, oni se uglavnom kupuju po dimenziji, taj je ja ga cenim 12x12 a za aq je bolji 9x9, sigurno ima i manjih ali sa njima nisam radio sa friziderima... ----------------------------------- Blue Sub Jun 27, 2015 6:51 pm ----------------------------------- A da stavis nesto sto ne moze da te ubije? Mislim na napon.