----------------------------------- dragang Sub Apr 18, 2020 10:15 pm Corydoras i Barbus tetrazona ----------------------------------- Pozdrav, koje vrste corydoras-a mogu biti u istom akvarijumu sa barbusima? Do sad su mi barbusi ubili jednog pigmejca i dve pande. Ne bih da im samo ubacujem sveze meso koje ce opet ubiti a nemam vise nijednu ribu dna koja bi podizala malo mulj. Trenutno u Subotici ni nemam nikakav izbor, te dve pande su bile poslednje sto su imali od cory-ja u u jedinoj radnji uz napomenu da verovatno nece nista nabavljati u skorije vreme, pa me zanima i koliko je pouzdano porucivati ribe dostavom, ukoliko neka radnja to radi? Cini mi se da sam video da neka radnja ima web shop ali sad ne mogu da se setim koja. Kad shvatim sta trazim, pokusacu tu na forumu da nadjem nekog iz Su ako ima viska riba da proda. Da li bi cory-ima pomoglo vise bilja? Mada u Su mogu verovatno samo anubie da nabavim, da nije nesto zahtevno i da moze u prednji plan. Akvarijum mi je star oko 2 meseca tako da nije nesto jako ubiljen ali ima nesto biljaka, najvise valisnerije, 1 anubia i jos neke sto im ne znam nazive, ali nista preterano. Ima jedan mali panj, kokosov orah, malo biljaka oko kamena, tako da ima pomalo mesta za skrivanje od prgavih barbusa ali ocigledno ne dovoljno, ili pande jednostavno ne mogu da se nose sa barbusima.