----------------------------------- jovica Sub Okt 15, 2016 10:44 am ----------------------------------- U sredu ujutru kad sam upalio svetlo, nadjem bele loptice svuda po staklu, bilju- na sve strane. Ancistrusi nisu, kraljevske nisu, jedino koridorasi. Moji si aneusi. Valjda je to slicno. Do sad sam mrestio samo ancistruse. Pozovem drugara, starog akvaristu, profi se bavi akvaristu jos i uzgojem, pridajom itd. Kaze zamraci i ne diraj nista. I ja pogasim svetlo. Palio samo dok hranim ribe. I jutros, nigde ikre nema. Ni jedne. Sednem ja i gledaj, gledaj, i vidim male po podlozi! :ojha: Ja sam mislio da su ancistrusi mali kad se izlegnu, ali ovi ih siju! :smeh: Imam 4kom odraslih. 2 muzjaka i 2 zenke. (bar mislim da je tako). Ak 40l sa spoljnim staklenim filterom. Spirulina i crna proteinska granula za ribe dna. Lisnata za kraljevske neonke. Njih imam 7 kom. Ancustrusa maticni par i 7-8 kom od 2,5- 5cm. Kozice ,helene. Hvala Bogu, krcato! Ima li sanse da opstane neki malac? Ubiljen je jako akvarijum. Da ih posebno hranim nema sanse.