----------------------------------- Veverac Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Corydoras Pygmaeus, sakura red, malezijski puzevi ----------------------------------- Posle havarije u akvarijumu, ostao sam bez kompletnog zivog sveta. Kupujem: 1. Pigmejce (uzeo bih 30 kom, ali ponudite koliko imate. Znaci mi i informacija ako znate gde se mogu nabaviti) 2. Sakura red kozice 20 kom 3. Malezijske puzeve ----------------------------------- Veverac Čet Nov 12, 2020 7:19 pm ----------------------------------- Nabavljeni pigmejci, jos se traze kozice i malezijci ----------------------------------- Veverac Sub Nov 14, 2020 11:42 am ----------------------------------- Zahvaljujuci poklonu Ascaron-a, nabavljene su kozice i puzevi, a u paketu se nasla i pistia i mahovina. Zahvaljujem se kolegi forumasu i akvaristi na poklonu ----------------------------------- Ascaron Sub Nov 14, 2020 8:00 pm ----------------------------------- Nema na čemu. Drago mi je što smo se upoznali. Javljam kad budem opet imao nešto :) ----------------------------------- denza025 Čet Nov 19, 2020 11:32 pm ----------------------------------- @Veverac Gde si nabavio pigmejce? :) ----------------------------------- Veverac Sub Nov 21, 2020 2:52 pm ----------------------------------- Dobio sam ih. Koliko znam, kod nas ih nema u ponudi, bar ih ja nisam nasao.