Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 crna udovica umire Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

crna udovica mi je jednoj ribici okinula perje i ta ribica nije mogla da pliva i ona je uginula.
i to je uradila drugoj ribici evo slike ima jedna cvoruga na glavi.

Image

i crna udovica mi je sad bolesna evo slike.

Image
kad mrdnem mrestilicu onda mi ribica se malo pomeri a onda se opet vrati zalegne i nepomera se.
dali znate kako da malo pomognem ribici jer je u ponedeljak vodim u pet shop da je zamenim za hranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 11:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ako je riba "isprebijana" , bilo bi lepo odvojiti je u sanitarnom akvarijumu kako ne bi i dalje trpela torturu i batine, pa mozda uz pojacanu negu i hranu i prezivi ( mada i to nemoze niko da ti garantuje ) ali vredi pokusati ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 1:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a dali bi bilo dobro uz mrestilicu posto nemam drugi akvarijum a kako da joj pojacam negu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi pomoc kako da ribi pojacam negu a da joj jos ne ugrozim stanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hoce li da pomogne ko
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo je ostavi na miru u mrestilici, i prati stanje kako ce biti sa ribicom al tu skoljku vadi napolje. Nista drugo ne mozes da uradis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@stefkoss

Nema razloga da pises "pomoc" u 2 poruke. Svi pratimo sta se desava. Valjda si toliko naucio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad mi je uginula jos jedna ribica a crna udovica se jos nekako vuce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo smo ti na pocetku govorili nemoj to nemoj to ti sve kupujes eto sada umire jedna po jedna sta imas sve od ribica ?A tu tetru ostavi u mrestionom akvarijumu prezivece valjda samo joj nemoj trpati prepuno hrane i daj joj hranu za jacanje imuniteta ima vec negde na forumu kako se pravi hrana .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam japanke gupike ksifoe botia algar muljar platika barbus i jos neke kojima neznam naziv.
reci cu ja lepo tati da on ode na forum i lepo da nekupuje vise ribica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefkoss ::
imam japanke gupike ksifoe botia algar muljar platika barbus i jos neke kojima neznam naziv.
reci cu ja lepo tati da on ode na forum i lepo da nekupuje vise ribica

Brate i ja sam bo totalni pocetnik ali sam ucio ucio pa nesto i naucio sta ti drzis tu sve sacuvaj boze japanke izbaci zameni i sve to svedi na 2-3 vrste i to je mnogo ako hoces nesto da postignes ne mozes imati 100 vrsta riba poubojace se jesce se itd ,jadna ta tetra uzmi lepo i googlaj malo ne voli svaka riba istu temparaturu znaci ako hoces crne tetre ,sa njima ako se ne varam mogu ici neonke ,skalari nikako da znas ...googlaj malo i ja sam googlao pa sam naucio ponesto .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok nagavaram tatu da ide na forum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad mi je dosao tata i malo je pomerio mrestilicu i sad mi je i druga udovica zalegla.
posto obe udoice drzim u mrestilici
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Sep 26, 2010 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefkosse imaces jos mnoge probleme u tom akvarijumu sa ribicama .... nazalost svi koji su pokusali na pocetku da ti pomognu ti si ignorisao, tako da sada zaista je tesko stvoriti uslove u akvarijumu koji ce obezbediti dobre uslove za zivot tih riba. Akvaristika je lepa ali i postoje pravila koja moraju da se ispostuju kako ne bi bilo kasnije problema. Sad .... neznam sta i kako a da tebi taj akvarijum funkcionise kao deo prirode ...
Ostavi ribe na miru i ako imaju snage oporavice se a ako ne ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crna cupava Uros Kg Alge 2 Ned Jan 17, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem Ancitruse - muzjake ALBINO -... FEK@ Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 10, 2019 5:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crna pozadina za aq manastiriste Uradi Sam (DIY) 7 Sre Okt 03, 2018 6:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crna tetra problem sa skrgom popindeed Ribe 4 Pet Avg 24, 2018 12:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ancitrusi Crna Gora - Podgorica FEK@ Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Dec 18, 2016 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License