Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crne mrlje na japankama... Bolest? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
SvetlanaV




Registrovan: 02 Apr 2010
Poruke: 1

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupila sam dve japanke koje su normalno izgledale dok nisu dosle kod mene. Posle dva dana primetila sam jednu mrljicu crne boje na perajima kod jedne, posle nekog vremena i na drugoj japanki. Sad ih ima sve vise i vise kao da se isprljala sa necim tako izgleda, sad su se pojavile i kod ociju isto. Nosila sam ih kod coveka kod kojeg sam ih uzela, rekao mi je da to nije nikakva bolest i pokazao mi njegovu koja je tako sva sarena. Normalno se ponasaju i hrane. Sa njima drzim borca i patuljastu kolisu kao i dva skalara. Jedan skalar mi je uginuo pre neki dan pa se bojim da nije zbog toga jer su osetljiviji od japanki.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 10:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Pet Apr 02, 2010 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kolko litara stavi neku sliku ?????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i xif... Dukisef Na poklon 0 Čet Nov 16, 2023 11:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike Dukisef Na poklon 0 Pon Mar 06, 2023 10:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i crn... Dukisef Na poklon 1 Ned Feb 05, 2023 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License