Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crni borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sre Nov 15, 2017 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi zna li neko gde mogu da nadjem crnog borca? Ili ako neko ima rado bih ga uzela za neke 2-3 nedelje, ne pitam sta kosta, merak nema cenu. Tek treba da pocnem da formiram akvarijum, a zelja mi je da imam crnog muzjaka, bukvalno cu ceo akvarijum prema njemu da formiram (msm prema borcu). Bilo kakva pomoc oko formiranja akvarijuma bi takodje dobrodosla, procitala sam mnogo toga ovde na forumu, pa ako neko ima malo vremena za pp puno bi mi pomogao Smile


Poslednji izmenio Ksendzi dana Sre Nov 15, 2017 8:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 15, 2017 8:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 16, 2017 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crnog je jako tesko naci. Vidjala sam jako tamne (i to retko) u pet centru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Nov 16, 2017 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pet centru nemaju crnog borca. Bio mi je usput danas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Čet Nov 16, 2017 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

AkvarijumArt ima razne, al' crnog ne videh.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Čet Nov 16, 2017 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Viđao sam neke varijatete što liči na crnog borca (na netu), u radnjama nikada.
Mislim da je gotovo nemoguće da nađeš baš crnog, .... ima ih mnogo lepih i drugih boja ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pet Nov 17, 2017 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da ih je tesko naci, zato i pitam :/ hvala vam svima, ne mora da bude skroz crn crn, ali taman svakako. Probacu, pa ako uspem da nadjem javljam gde Smile siv, tamno crven ili plav dolaze u obzir, ovi beli, zuckasti mi nisu interesantni. Ali verujem da cu naci Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Pet Nov 17, 2017 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ksendzi ::
siv, tamno crven ili plav dolaze u obzir Very Happy


Tamno crven često viđen po radnjama ,takoreći svuda, plava boja takođe kao i varijateti.
Srećno u potrazi !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Nov 17, 2017 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Procicu kroz lokalne ped sopove pa cu videti. Vidjao sam kojekakve
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sub Nov 18, 2017 1:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijumart.com/wp.....tta-10.jpg
Da li je dovoljno crn? Ali prvo treba proveriti, da li ga još uvek imaju u radnji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sub Nov 18, 2017 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ksendzi ::
Ali verujem da cu naci Very Happy


Zovi brzo što reče Ayrton

Gandijeva br. 122v
11073 Novi Beograd
Telefon
+381(65)946-78-78
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sub Nov 18, 2017 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dovoljno jeste, pozvacu, videcu, a i svakako otici do njih. Moram prvo da formiram akvarijum :/ znaci ne mogu jos da ga kupim, ali svakako idem do njih u ponedeljak. Hvala ti punooo <3
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sub Nov 18, 2017 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U Gupi-ju, u Zemunu imaš jednog teget, skoro crnog. Bio sam kod njih pre sat vremena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Ned Nov 19, 2017 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam video par tamnih (tamno crveni i plavi) u Pet Centru, na Novom Bgd-u.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Art pro crni kamen WoodyAllen Ponuda 0 Pet Avg 26, 2022 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black Moly Crni i Zuti, stari par meseci sstanko78 Na poklon 2 Pet Jun 04, 2021 11:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License