Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 crvici Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LAVxXx
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2015
Poruke: 33
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2015 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me sta sam ja to nahvatao.
Hteo sam tubifex da navatam iz mulja ali ovo mi ne izgleda tako nesto.
Pa reci te mi sta je ovo i dali mogu ribice ovo da jedu.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2015 6:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2015 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene ih zovu trzalice. Možeš, rizik isti kao i kod tubifeksa od zaraze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2015 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crvena larca komarca ili ti čironomus. Odlicna hrana za ribice!!! Bajke o tubifeksu su vecinom samo bajke, ume da bude opasan zato treba biti oprezan ali nista nije opasniji od lose proteinske hrane, ne higijene akvarijuma....itd...itd....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAVxXx
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2015
Poruke: 33
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Dec 05, 2015 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi na informaciji..... Znaci da bi izbegao tu KAO zarazu itd... naj bolje da zamrznem i onda dajem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crvici u akvarijumu Zelenizeleni Bolest 5 Sre Jun 05, 2019 10:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pojavljuju se crvici i nesto nalik na... Alexa777 Bolest 11 Sub Dec 23, 2017 2:01 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crni Crvici u Filteru? amsterdamxxx Bolest 9 Sre Dec 10, 2014 2:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crvici u pregradnim komorama filtera ... Liberty Početak u akvaristici 7 Uto Maj 20, 2014 10:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Beli crvici No 1 Ishrana 3 Uto Jun 19, 2012 1:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License