Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cryptocoryne usteriana Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2009 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ime:Cryptocoryne usteriana
Minimalna velicina akvarijuma :100 litara
maximalna velicina:90 cm
Lokacija:prednji plan
Rast:brzo
Osvetljenje:slabo
Podloga:kvarcni pesak ili zemlja za cvece


P.S.evo da otvorim temu za ovu prelepu biljku posto je nema ni u bazi biljaka a ni u delu "Biljke".pisite sve informacije

i ako sam nesto pogresio ispravite me...Wink

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2009 12:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2009 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ispravljam te-nije prednji plan,moze samo zadnji...sobzirom da raste dosta visoko... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2009 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e hvala....podaci su iz moje glave ali to za prednji i zadnji plan....sa tim nemam blage veze....pa sam zato taj podatak nasao na netu....a za sliku se izvinjavam na googlu i nema tako lepe slike ako hocete bolje imate u temu "ancibb 90 l" pa gledajte i uzivajte...Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2009 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pazi druze mozes ti nju staviti i napred al veoma brzo ce porasti i onda nista neces videti u aq od nje Smile

znaci sadi se u zadnj plan ili se sadi na bokove i listovi se pustaju da plutaju po sredini aq...

idealna pocetnicka biljka, raste svugde, cak ih drug drzi i sa ciklidima, nece da je jedu, ako te zanima zasto nece da je jedu,otkini parce listica,pa probaj,ima odvratan ukus... Wink licno govorim za karleuse-ciklide,za druge ne znam..

jos nesto, netrebaju joj neki preterani uslovi, kazu da kripte ne idu bez dobre hranjive podloge, moja licna iskustva sto se ticu ove kripte su da joj i obivcan kvarcni sljunak itekako odgovara, bez ikakve prihrane, jakog svetla i co2... znaci prava pocetnicka biljka... licno ja je vise ne drzim...razlozi ne bitni...

pozz...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2009 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam za to sto si rekao...licno meni je jedna od najlepsih biljaka ako ne i najlepsa kada se sadi kao sto si ti rekao na bokove...tovolim....te podatke znam ali je ovako preglednije i sam sam se uverio da je pocetnicka biljka

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2009 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u pravu ste!!! ja sam je zasadio na predjem dijelu akvarijuma,zato mi se ribice nijesu vijdele(moram stalno daih podskracujem,veoma brzo rastu)....a ova biljka tako brzo raste da je to smijesno Very Happy a ne zahtijeva neke uslove Wink zato je """sadite na zadnjem dijelu akv. ili bokovima""" Smile pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2009 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Biljke koje rastu puno u visinu se i sade u zadnjem planu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2009 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
lep primerak ove biljke Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2009 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je ovo tvoj akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2009 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kolko me secanje sluzi-mislim da je ovaj aq od anci! Wink ikin je sa nekom stenom u desnom uglu...bar mislim da je tako... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2009 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije moj......od anci bb je.....posto na netu se tesko nalaze lepe slike pa sam njen postavio.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2009 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovako je i mene bilo dok ih nijesam podskratio...ali eto ko ne zna(nek ih skracuje do samog dna, jer ako to ne uradi ostatak biljke ce poceti da truli) veoma brzo rastu !!!! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2009 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Feka vec sam napisao : Rast:Brzo.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cryptocoryne: petchii, undulata i cri... xxxvelja Tražnja 0 Sre Dec 16, 2020 9:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cryptocoryne wendtii Alfa Biljke 8 Čet Okt 29, 2020 5:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cryptocoryne usteriana igla Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Maj 10, 2020 6:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cryptocoryne usteriana Grcak Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Okt 21, 2019 9:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam - Cryptocoryne wendtii Brown mboban Arhiva Malih Oglasa 4 Ned Jul 21, 2019 10:45 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License