Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 cudna nit Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2011 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jutros u svom ak primjetijo sam neku cudnu nit.debela je kao dlaka kose i na njoj se nalaze neki mali,providni kruzici i jedan ima zutu crtu po sebi.ja sam ih odvojio u drugi ak.da li je to neka ikra ili nesto drugo molim vas reci te mi?
unaprijed hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2011 11:28 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 12, 2011 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tebi je kao pocetniku verovatno dosta toga cudno.
U jednoj temi sam ti rekao a ponovicu i po drugi put:

Tesko je na osnovu ovoga sto si izneo reci o cemu se radi jer recimo meni prvo sto pada na pamet jete izmet od nekog algara ali ti nisi naveo koje ribe imas u akvarijumu stoga bi te zamolio da ubuduce kad trazis odgovor naneko tvoje pitanja das sto vise informacija.

Nadam se da necu opet morati ovo da ti ponavljam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cudna upecana riba The_Duke Razno 8 Ned Avg 23, 2015 7:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar - cudna pojava Tiger barb Bolest 5 Uto Feb 04, 2014 9:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudna povrsina kanala??? jovica Razno 23 Sub Mar 16, 2013 1:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudna riba??? jovica Ribe 4 Čet Feb 28, 2013 5:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudna molly uros Bolest 7 Pet Feb 01, 2013 6:19 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License