----------------------------------- milenkos78 Pet Avg 14, 2015 12:30 am Da li da vadim gupiku na mrešćenje? ----------------------------------- [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZEFNDTofvD0[/youtube] ----------------------------------- Anboy Pet Avg 14, 2015 6:23 am ----------------------------------- Pojacaj joj ishranu! Zenka pred mrest mora da ima mnogo veci stomak da bi dobio velik broj malaca. Ako je sa tim jednim muzjakom pitanje sta je i on uradio pa sve to ume nekad da bude kilavo. ----------------------------------- milenkos78 Pet Avg 14, 2015 9:47 am ----------------------------------- Da pojacam kolicinski ili da promenim vrstu hrane. ----------------------------------- gotika Pet Avg 14, 2015 12:41 pm ----------------------------------- napisi u profiliu odakle si ----------------------------------- Anboy Pet Avg 14, 2015 5:43 pm ----------------------------------- Da pojacam kolicinski ili da promenim vrstu hrane. Mogao si odmah da das odgovore na postavljena pitanja :lol: Pa bi ti odmah i odgovorili gde eventualno ima prostora za jos bolji napredak. ----------------------------------- milenkos78 Pet Avg 14, 2015 8:08 pm ----------------------------------- Koja pitanja crni ti? Da pojacam kolicinski ili da promenim vrstu hrane. Mogao si odmah da das odgovore na postavljena pitanja :lol: Pa bi ti odmah i odgovorili gde eventualno ima prostora za jos bolji napredak. ----------------------------------- Anboy Sub Avg 15, 2015 7:27 am ----------------------------------- Kao prvo nisam crn, niti sam crn :) sledeci put ide opomena :D nije lepo tako pricati sa covekom koji zeli da ti pomogne! Trebao si odmah da odgovoris na sledeca pitanja: 1. Koliko cesto sada hranis ribe? 2. Koju hranu koristis? (tu je bitan proizvodjac i tip hrane) DA dodam: Muzjak je lep a zenke su ispod svakog proseka. Ne treba da se previse nadas od ishoda njihovog mresta. Malci nece liciti na tatu, a mama ce im dati los gen po pitanju velicine i oblika peraja. ----------------------------------- milenkos78 Sub Avg 15, 2015 10:38 am ----------------------------------- "Crni" nije ništa loše :) Hvala na pomoći svakako. Hranim ih samo ujutro "tetramix" hranom za ribice (listići), novosadski SZTR "Penanta" Meni sve te ženke isto izgledaju, mužjaka ćerka od 4,5 godine birala: "Hoću plavu ribicu" :))) Lepe su meni sve ribice :) ----------------------------------- Anboy Sub Avg 15, 2015 2:10 pm ----------------------------------- Ok 😊 Treba taj tetramix da zamenis jer predpostavljam da je domaca radinosti. Moj savet ti je da kupis dve kutijice kvalitetne hrane tipa tetra pro kolor koji ima dosta proteina i jednu hranu biljnog porekla u kojoj ima i spiruline. Pocni da hranis po malo dva puta dnevno, videces da ce ti biti mnogo lepse, zdravije i zivahnije ribice.