Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li je moja ksifo ribica trudna ??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 09, 2010 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahhahahah hvala
a kazi mi samo sto se tice filtera dali da ga ukljucim kontam da ce mi usisati ribice ??? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 09, 2010 4:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Simke87
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jun 2010
Poruke: 6
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Ned Jun 20, 2010 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hteo bih da vas pitam, "moja" ksifo je trudna i narasla je toliko kao da ce puci i ja sam je prebacio u mrestilicu, ali ona je vec u njoj vise od 5 dana i nista se ne desava, ja je pratim vec 5 i vise dana iz sata u sat ali nista, sta se desava, da li neko moye da mi pomogne, hvala unapred na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN MessengerICQ broj
Simke87
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jun 2010
Poruke: 6
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I dalje nista...Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN MessengerICQ broj
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedan od uzroka moze da bude stres Confused Confused Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Simke87
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jun 2010
Poruke: 6
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali nema razloga za stresom, dugo je vec sa istim ribama i zive u veoma lepoj harmoniji. Prosli put kada sam drugu ksifo mrestio, nije proslo dva minuta od kako sam je prebacio i ona se porodila, ali sam je prebacio u drugi mali akvarijum od 10l, sama je bila u njemu, da li da to uradim i sa ovom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN MessengerICQ broj
Simke87
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jun 2010
Poruke: 6
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Porodila se ksifo, ima vise od 40 ribica!!!!Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN MessengerICQ broj
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čestitam, postao si tata! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da cestitamo za malce Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo moram da vam ispricam mada ide na moj racun ...
Dok sam bio mali negde oko 5-6 god imali smo xifo, gupi, plati i imali malu mrestilicu u istom akv. Jedna zenak je bila "trudna" i stavili smo u mrestilicu, sa velikim ocekivanjem sam cekao da mali dodju na svet. Jedno jutro vidim da ima malih i brzo nazvao svoju mamu na poslu i bukvalno sam ovako dojavio veliku vest "mama rodile se male ribice i vec svi znaju da plivaju" Very Happy e tako sam ja poceo da ucim o akvaristici Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Simke87
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jun 2010
Poruke: 6
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 2:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xa xa xa....extra...hvala svima na cestitkama, sada samo treba da ih odrzim, za sada ih hranim izmrvljenim listicima, a koju hranu da im uzmem, sta mi preporucujete, drugari? Ja sam 5 meseci u ovom svetu tako da bas nesto i ne znam oko toga, ali citam i forume i knjige i zelim da bas dosta naucim o akvaristici jer je mnogo lepo imati tako nesto u svojoj sobi ili kancelariji.Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN MessengerICQ broj
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam koristio u prve 2 nedelje micromix hranu za ribe nije skupa a radi posao posle sam poce da im sitim ovu hranu sto sam davao i velikim ribicama sve su prezivele i narastile bas lepo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Simke87
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Jun 2010
Poruke: 6
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok, hvala na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN MessengerICQ broj
dusanka97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Feb 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li je moja ribica trudna? Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka zivorotka koja je zenskog pola je truda ako u akvarijumu ima muzjak ili je u prodavnici bila sa muzjacima. Drugo obicno pitanje je koliko joj treba da se okoti, tu samo mozemo da nagadjamo, prvenstveno jer je losa slika a drugo jer neznamo nista o zivotu doticne platike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
haklberi
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Avg 2012
Poruke: 8

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2013 2:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam zenku xsifo crna je sa malo belih tackica , ne znam koja je vrsta da li variatus ili helleri. ima stomak koji joj je narastao ali ne u sirrinu nego nadole je onako jajasto otekao - vidim u odnosu na drugu istu zenku koja nema takav stomak. Neznam da li je trudna ili ima samo ikre pa je stomak oteko. Ako sam dobro razumeo trudnoca traje 4 nedelje. Za svaki slucaj sma je odvojio u mresticu da ako se porodi ostali ne pojedu mlade.

Moze li mi neko odgovoriti:
1. Da li neko zna kada ce se poroditi ?
2. Da li ce joj smetati sto je u skucenoj mrestilici u kojoj ce provesti 2-3 nedelje?
3. Da li je to ikra ili je zaista trudna?

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je platy trudna? Stevan12345 Razmnožavanje 2 Sub Feb 04, 2023 8:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License