Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li je moja ksifo ribica trudna ??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sub Jun 08, 2013 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

blenki ::
Imam pitanje za iskusne akvariste, okot koji naraste i ostane zajedno u akvarijumu moze da se oplodi medjusobno nema veze sto su od iste majke ili je priroda namestila tako da se nece oploditi.
Ne bi mi ovo ni palo na pamet nego pita me zena a ja osta bez teksta.


Moze, moze Razz Nije to priroda bas skockala, makar ne u akvarijumima. Ja sam od 2 blek moli (brata i sestre) u malom aq od 20 l za 2 meseca dobila desetine beba!! Nije dobro, ali nisam bila prisutna i moji su se brinuli o aq.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 08, 2013 1:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dajaa




Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 1

PorukaPoslao: Čet Sep 26, 2013 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam narandzastu ksifo zenku.Na zadnjem delu stomaka ima crnu mrlju.Nzm da li je skotna i kada ce se okotiti...Vec dva dana mi stoji u kotilici i nista se ne desava.. Sad Sad Sad Nije toliko siroka u bokovima...Nzm da li da je vratim u akvarijum..? Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Sep 27, 2013 4:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moras da posmatras ribu njeno ponasanje, njen izgled gradju,vrati je u akvarijum, i ako se omresti prati naredno stanje, meni kad su se ksifo zenke htele mrestiti bile su totalno poludele, isle su uz staklo gore dole sve nesto kao da su nervozne, takodje , taj zadnji deo stomaka je polako rastao vremenom, i na kraju kad nekako vidim (osetim),intuicija Smile onda je stavim u mrestilicu i izadje gomila malaca.... takodje ne bi valjalo da je mnogo amaras i gnjavis ako sad nema malaca bice ih uskoro jos Wink zivorotka je to Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Ned Okt 13, 2013 9:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakve su sanse da mladj prezivi ako su u istom akvarijumu sa ostalim ribicama? Ima trave u akvarijumu i drvo, imaju se gde kriti :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Nov 29, 2013 12:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danijel-CH ::
Kakve su sanse da mladj prezivi ako su u istom akvarijumu sa ostalim ribicama? Ima trave u akvarijumu i drvo, imaju se gde kriti :/


Ove i mene zanima, ili nikako ne može bez kotilice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
radisa89
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2011
Poruke: 64
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Nov 29, 2013 12:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze da prezivi nekoliko, zavisi od kolicine trave, ali da prezive svi nema sanse. Ako zelite da podignete mladj onda je najbolja varijanta zaseban akvarijum sa grejacem, filterom i aeracijom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
iognjanovic
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 33
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Dec 18, 2013 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hteo bih potvrdu od nekog ko je imao iskustva sa ksifo ribicama dali je trudna posto mi je ovo ako je prva trudnoca ?
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Martin mkd
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Jun 2015
Poruke: 4
Lokacija: Stip, macedonia

PorukaPoslao: Sre Jul 01, 2015 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribica je trudna. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Jul 01, 2015 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Martine, pročitaj malo pravilnik i obrati pažnju na datum post-a ubuduće:
Image

Ta riba verovatno je dosad imala xx trudnoća i možda je opet trudna tamo gde već idu ribe ....

Shvati ovo kao blažu opomenu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Imperatore
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Jan 2021
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Feb 01, 2021 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posld vasih slika ne znam da li je ovo zenka ali ako jeste, da li je trudna, mogu da okacim jos neku fotku.. Imam i dve senke molly, isto su naduvene, ali ne mogu da procenim da li je tridna..


https://ibb.co/C7k0RQt
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je platy trudna? Stevan12345 Razmnožavanje 2 Sub Feb 04, 2023 8:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License