Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li je platy trudna? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stevan12345




Registrovan: 04 Feb 2023
Poruke: 2
Lokacija: Srbija, Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 04, 2023 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svim akvaristima! Nov sam na ovom forumu i uglavnom u akvaristici! Imam pitanje za iskusnije da li je platy koja se nalazi u kotilici trduna i da li da je izvedem iz kotilice da slucajno ne ugine. Vidim samo da je debela pa rekoh da stavim na forum pozdrav!


Stevan Very Happy
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 04, 2023 8:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stevan12345




Registrovan: 04 Feb 2023
Poruke: 2
Lokacija: Srbija, Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 04, 2023 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="Stevan12345"]Pozdrav svim akvaristima! Nov sam na ovom forumu i uglavnom u akvaristici! Imam pitanje za iskusnije da li je platy koja se nalazi u kotilici trduna i da li da je izvedem iz kotilice da slucajno ne ugine. Vidim samo da je debela pa rekoh da stavim na forum pozdrav!

Inace ne znam kako da okacim na telefonu sliku.
Stevan Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Feb 05, 2023 7:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iznad Posalji i Pregled poruke imas dugme Ubaci sliku. Slika ti mora imati max 250kb. Kad posaljes sliku iskopiraj "tekst" sto dobijes i nalepi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Je l' je trudna? psova Razmnožavanje 1 Uto Feb 02, 2021 6:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je moja ribica trudna frkisa Razmnožavanje 9 Pon Mar 23, 2020 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nova Molly- Da li je trudna? Amar Razmnožavanje 3 Sub Nov 03, 2018 12:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka nova gupi - da li je vec trudna? Lazar018 Razmnožavanje 1 Čet Mar 22, 2018 8:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mrijest platy ribica.. ccleaner Razmnožavanje 3 Pon Feb 26, 2018 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License