Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 da li mogu zajedno helene i nerite u akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mardjo
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 12
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zapatio bih po par komada nerita i helene sto da ne i obe vrste,jos ako ih ima neko na poklon puna kapa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 8:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Gargi
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2015
Poruke: 29
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa helenama ne mozes nijedne puzeve, bar je moje iskustvo takvo, ustvari i mozes, ali brzo ostanu samo helene, predatori nek im je na alal...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene su helene komotno bile s amazoncima i ako se pojavi kakav mali barski puzic prije ce se odluciti za njega nego za velikog amazonca, tako da isto mislim da ce se uvijek odluciti za barske prije nego ove vece
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam kako bi to izledalo, uglavnom se hrane manjim puževina, jedino kad bi imao dosta malezijaca ili barskih, onda bi možda i mogli zajedno bez da helena napada neritu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u mom slucaju imam tri helene, brdo amazonaca i obicnih barskih puzeva.
helene polako ali temeljno unistavaju i amazonce i barske puzeve...
svakodnevno izvadim po neku praznu kucicu puzeva iz akvarijuma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos i ako ti je voda malo tvrdja, pa usto imas i sitnu podlogu ... eto tebi u skorije vreme "brdo" malih helena u akvarijumu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mardjo
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 12
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 9:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svi o helenama pricaju a ja bih pre par nerita zapatio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 9:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nerite bez helena možeš slobodno, samo im je potrebna dodatna ishrana(bareno povrće, spirulina). Hrane se algama i ne diraju biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dunavske nerite Ascaron Tražnja 0 Ned Okt 16, 2022 11:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puževe Dunavske Nerite chaosad Ponuda 0 Sub Apr 09, 2022 8:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puževi, Nerite, Dunavske Nerite dragang Tražnja 1 Sre Feb 16, 2022 3:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License