Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li ove biljke mogu zajedno???? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala sale za link citao sam to wec...zamima me dali bih mogao u 100 litara jedan par?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 5:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno da moze!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

postoji jos neka riba koja moze sa njima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
pocetnik 42
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2010
Poruke: 13

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 4:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E poslala sam sliku akvarijuma ludwigijapalustis prodavacica ju je nazvala "ruza" listovi su joj jedan po jedan otpalitako da je ostalo samo stablo i 2-3 listica pri vrhu neznam o cemu se radi a higrrophila difformis je na udaru nekog stanovnika akvarijuma jer svako jutro vidim po neki listic da pluta.Nerazumem zasto mi prodavac nije rekao da ce biti ovih problema jer stvarno onako obrscena biljka i polugola bez lista nisu neki lep prizor u akvarijumu.Asvako ko moze da mi pomogne neka pise ja nemam uverenje da sve znam zelim da naucim da mi akvarijum bude stvarno lep.Veliki pozdrav i unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Osnovni problem je svetlo i podloga. Dokle god se to ne resi nema nista od toga. Zato i opada donje lisce...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Uto Dec 14, 2010 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.aquariumplants.com/...../bp018.htm

provri da li su svi parametri zadovoljavajuci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 0 Ned Nov 27, 2022 3:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License