Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Daniel 312 lit Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Akvarijumart
Akvarista

Registrovan: 10 Mar 2013

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

46. dan
Image
52. dan
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Akvarijumart
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

56. dan
Image

Image

Poslednji izmenio Akvarijumart dana Pet Jan 23, 2015 4:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Akvarijumart
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Usledilo je trimovanje i izbacena je Anubia coffeeafolia, tj. premestena je u stari akvarijum. To sada izgleda ovako:
Image

Image

Image

Image
Akvarijumart
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

.
Image

Image

Image

Image
corvus
Akvarista

Registrovan: 23 Okt 2013

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 4:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da nebude zabune svidja mi se akvarijum ,medjutim imam taj utisak kako da kazem jednostavno previse deluje ljudski ,nekad mi ovi akvarijumi eluju kao da nisu akvarijumi jednostavno nemaj pravi smek vode ,prirode ovo me podseca malo da ne banalizujem ali nazalost podsecame na plastiku ,crtez ,

gotov sam izgleda da su za mene biotopski definitivno ,,

inace maximalno profesionalan i savrsen akvarijum , ja sam malo vise okrenut biotopima ali ne osporavam ovako lepo slozen akvarijum nikako ,,

voleo bih od vas da vidim jedan biotop , pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Biotopi su nesto cime se bave ljudi kojima je to bitno, ne kazem da nemam zelju za slaganjem nekog biotopa, ali to najcesce rade pravi hobisti i to rade sami, dok mi radimo prave ukrasne akvarijume na zahtev nasih klijenata. Medjutim to nikako nisu biotop akvarijumi, jer isti se retko kome svidjaju. Biotopi imaju neki drugu vrstu lepote, koje nije prikladna ljudima koji zele jedan ukrasni akvarijum u svom domu.
Neki nasi skejpovi predstavljaju podvodne pejzaze, dok drugi kao ovaj na primer, predstavljaju pejzaz van vode, pa stoga i deluju tako kako deluju. Jednostavno nisu isti stilovi uredjenja. licno volim i jedan i drugi stil. Biotop mi je ok, ali opet meni bar ne predstavlja neki ko zna kakav izazov.
Maxy xD
Akvarista

Registrovan: 26 Avg 2014

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 5:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je ovo preeedobro... Svaka cast. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
vacko000
Akvarista

Registrovan: 25 Jul 2014

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fenomenalno izgleda kada se sve pogasi u sobi i ostane samo akvarijum da sija....
Odlican skejp.....
ZoranC
Akvarista

Registrovan: 23 Dec 2011

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto kaze kolega vacko000 sa ugasenim svetlom u prostoriji izgleda vrhunski!!!
Svaka cast !
Akvarijumart
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2015 6:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekamo jos malo da se razviju walichi, didiplis i verticulata pa da opalimo finalne fotke. nakon toga vlasniku ostaje samo da odrzava postavku i uziva u istoj, a pred nama je iskusenje da jos jedan akvarijum slicnih dimenzija dovedemo do ovog stadijuma.
grofstevan
Akvarista

Registrovan: 27 Dec 2014

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2015 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrh je. Ukrao bih vam neku foru za uređenje samo što prvo bih prvo morao da ojadim kladionicu za bar pola soma €

Poslednji izmenio grofstevan dana Sub Jan 24, 2015 12:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene grofstevan: Nema razloga, tako mi došlo :D
Vlada991
Akvarista

Registrovan: 06 Avg 2011

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2015 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mahovina izgleda savrseno, da li je to vesicularia ferriei iliti weeping moss? Smile

Godinu dana bezuspesno tragam za tom mahovinom... Prosto obozavam tu mahovinu.

Da li se moze nabaviti kod vas u radnji? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Popaj
Akvarista

Registrovan: 06 Apr 2011

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2015 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo, šta da kažem.....razbio si!!!
Akvarijumart
Akvarista

PorukaPoslao: Ned Jan 25, 2015 1:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vlada991 ::
Mahovina izgleda savrseno, da li je to vesicularia ferriei iliti weeping moss? Smile

Godinu dana bezuspesno tragam za tom mahovinom... Prosto obozavam tu mahovinu.

Da li se moze nabaviti kod vas u radnji? Smile

Za sad ovu mahovinu mozemo nabaviti samo po narudzbini uvoznu, ali cena iste je u tom slucaju dosta visoka. Kada se namnozi u ovom akvarijumu bice je dosta jeftinije. Inace jeste weeping moss.

Popaje hvala Wink
ExtraY
Akvarista

Registrovan: 27 Okt 2014

PorukaPoslao: Ned Jan 25, 2015 2:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo , za svaku pohvalu , jedni ste od najboljih u nasem hobiju!
Bravo.
Uvek ljubazni,bez arogancije,imate vremena za sve i ispostujete musterije.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker